Wpis z mikrobloga

@eris23: Sztuczna inteligencja która zastępuje ludzi. Maszyna zastępuje relacje międzyludzkie, lepiej odzwierciedla emocje, brakowało mi tam jeszcze tego, żeby maszyna była lepsza w seksie od człowieka.

@warszawiak39:

Incepcja to taki Primer dla upośledzonych ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Zawsze jak oglądam takie żenująco słabe filmy to się zastanawiam, czy to może upaść jeszcze niżej. I walczę ze sobą, bo całą duszą chcę to wyłączyć, ale nie mogę wyłączyć, bo przecież może być w tym filmie chwila, która pokaże mi to w innym świetle. Ale nie... robi się tylko gorzej i gorzej i gorzej. I patrze już potem tylko jednym okiem, bo #rakcontent mocno i czekam na choć jedną
  • Odpowiedz
@keneho: próbowałem,straasznie mnie nudził. żenujący.
ooo zapomniałem o Koszmar z ulicy wiązów remake,to dopiero była padaka. Długo czekałem na ten film i się strasznie zawiodłem
  • Odpowiedz
@eris23: Ostatnie 5 części Szybkich i Wściekłych. Ostatnia szczególnie. Ja wiem, że to ma być rozwałka, ale:
1. Pierwsze części nie traktowały o międzykontynentalnej rozwałce, a o wyścigach ulicznych - NSF Underground, ten klimat, to nadal był rozrywkowy film, ale trzymał się kupy
2. Jak pomyślę ile pieniędzy wydali na ostatnią część i jak głupia ona była, to aż się łapie za głowę. Wstyd dla rasy ludzkiej robić tak duże
  • Odpowiedz