Wpis z mikrobloga

To może małe #rozdajo dla lubiących tematykę #pracaspawaczamnieprzeistacza żeby trochę zwiększyć zasięg atencyjnych spoinek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spośród osób, które polubią profil na insta wylosuję jedną (albo więcej w zależności od popularności posta) osobę, której wyspawam breloczek i wyślę pocztą na podany adres. Żeby nie było bólu okolicy środka ciężkości ciała, to spośród mireczków plusujących ten wpis też wylosuję szczęśliwca, który otrzyma brelok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do dzieła!
Pobierz A.....o - To może małe #rozdajo dla lubiących tematykę #pracaspawaczamnieprzeistacza ...
źródło: comment_cagtoWQU4e2HCjCvuzi8bQYltQ7agIqP.jpg
  • 19
Spośród osób, które polubią profil na insta wylosuję jedną


@AnsuzSowilo: czyli mam założyć tam konto, żeby tu nie wygrać breloczka? ( ͡° ʖ̯ ͡°) weź je zacznij sprzedawać lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnsuzSowilo: zależy za jaki hajs, można też na kawałku dać możliwość wyspawania krótkiego słowa i pewnie by się sprzedawało na zamówienie, ewentualnie zawsze możesz zrobić konstrukcję solidną i ciężką i wysłać do Michaua ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DemptD: Wcześniej myślałem, żeby takie pierdółki porobić ale wydaje mi się, że na dłuższą metę byłoby to nudne i mało rozwijające. Już bym chyba wolał bawić się w robienie rzeczy na zamówienie, gdzie każdy produkt byłby inny niż klepanie 50 takich samych.
@Zielony34: ten że zdjęcia noszę od pół roku i nic złego się nie dzieje. Oczywiście zrobię tak jak mówisz, bo to sensowne. Tamten robiłem będąc tak pijanym, że jak mi spadł na podłogę, to nie mogłem znaleźć :D