Wpis z mikrobloga

@QaDo: skonsolowanie społeczności graczy, kiedyś gry grała mało ludzi teraz to rozrywką na równi z filmem i telewizja więc gry muszą być prostsze dlatego strategie są słabe bp za duży nakład pracy by zrobić coś dużego i dobrego do zyskow
@ja_kasztan: Eh.. komercja ! Zróbmy wykopkową petycję do CD Projekt RED. Na pewno im się opłaci :-)
I tak naprawdę nie potrzeba dużo nakładów pracy przy takiej ekipie, tylko musieliby stworzyć silnik, ale od tego zaczyna się saga. Może kolejna polska rewolucja ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lisaros:

Plague Inc.: Evolved dało się trochę pograć, ale to monotonia i duża losowość
Banished, jak na mały projekt rewelacja, tylko wiadomo nadal dupy nie urywa, lokalna ekonomia to trochę za mało
Tropico 5 jak to tropico, trzeba było ukończyć :-)
Stronghold wtopa, ale trochę h zaliczone
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, dobre jak zwykle choć pochłania dużo czasu, i raczej za turówkami nie przepadam
Cities: Skylines, wyjątkowo dobra jak na
@QaDo: oczywiście StarCraft 2, Massive Chalice też jest ponoć całkiem niezłe, nawet wygrało jedną nagrodę Gry Roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Space Hulk Ascension też jest niezłe, o ile lubi się takie klimaty.

Co do pozostałych - ciężko mi powiedzieć, bo nie dane mi było zagrać w czy mieć polecone zbyt wiele tytułów. Jak przygotowywałem listę to parę pozycji wydało mi się ciekawe.

Co do nowszych pozycji
@Lisaros: Te gry wyglądają jak.....

Zostaje StarCraft2, zostawiłem sobie na później a teraz się okazało, że zapomniałem całkiem i ominąłem dobrą grę.