Wpis z mikrobloga

Zawsze ciekawi mnie głupota drugiej osoby, to jest silniejsze od mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Owner: A mnie ciekawią zawsze takie bubki jak Ty i właśnie dlatego lubię czasem przyjść na publiczną siłownię( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzi taki bohater na strefę wolnych ciężarów, omiata towarzystwo wzrokiem mistrza bo trenuje już 12 lat, podchodzi pewnym krokiem do stojaka z hantlami, przy okazji mierząc krytycznym
@Owner: stary... szukasz metafizyki tam gdzie rzeczy są dużo prostsze

Ja trenuję już jakiś czas i na prawdę nie mam żadnego problemu z tym, że między seriami zamienię z kimś słowo (tak tworzymy więzi społeczne) a po chwili trzymam sztangę i kompletnie nie zauważam jak ktoś mnie pyta "ile jeszcze masz serii" (tak, idioci pytają czasem w trakcie jak robię). Wtedy jestem sam ze sobą, poznaję swoje ciało dając z siebie
@rdza: sorry, ale historia zupełnie nie moja a raczej twój sposób postrzegania rzeczywistości ; )

@berti: Wiesz, dobrze byłoby gdybyś wypowiadał się na temat czegoś co znasz przynajmniej dobrze.

Według "poradników" choćby biznesowych spotkania i pogaduszki są nie wskazane w trakcie pracy, bo marnuja energie, czas i twoje zaangażowanie. Przekłada się to na każdy aspekt życia, chcesz iść z kumplami na piwo, oglądać TV, proszę bardzo idz, ale z ja
@Owner: nie rozmawiam w trakcie pracy, tylko podczas zaplanowanych przerw między pracą a pracą. A że czasem trwają 6-7 minut, to nie widzę problemu żeby zamienić z kimś parę słów, pogadać o diecie, treningu, postępach. To też sposób na poszerzanie wiedzy.
@berti: wszystko ma swój czas, kiedy coś robie to robie. Jeśli w twoim planie masz pogaduszki to gadasz ja ich nie mam i nie chce mieć. Proste? Taki plan. Nie mam tez piwa, pączków i chipsów, ale ty rób co chcesz i #!$%@? co chcesz. Nie interesuje mnie to. Rozumiesz na czym polega mój problem? na tobie.
Ja potrafię się skupić, ale irytuje mnie skupienie innych na mnie, co działa w każdą stronę.


@Owner: Tak, wszyscy skupiają się na tobie i patrzą na ciebie jak na boga, bo nie mają #!$%@? co innego do roboty xD top kek
a może "bohater" właśnie przeszedł na wyższy stan świadomości tylko my tego nie wiemy, nie znamy, jesteśmy zbyt mali :D


@berti: Nie lubię być wulgarna ale mam wrażenie, że to wyższy poziom s***nia umysłowego bo z zen czy sportowym duchem nie ma to nic wspólnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

sorry, ale historia zupełnie nie moja a raczej twój sposób postrzegania rzeczywistości ; )


@Owner: Być może.
@berti: Dyskusja z tym typem to w ogóle jakaś porażka. Nie rozumie, że jeśli nie chce czegoś robić to nie musi. XD
@Owner: I uwierz mi, na siłowni raczej każdy ma Cię w dupie, no chyba, że jesteś jakimś Adonisem 10/10 to może loszki będą patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Owner: no ja wspomiam siec Pure czy tam Jatomi ze Szczecina. Sprzęt liga, dobre dupy w oddali dodatkowo napędzają krew w żyłach, zabierasz sie za serie a tam 3 chlopa w kolejce, 2 sie wankuje przed lustrem. Dostalem od nich ma koniec darmowy karnet na 2mce, ktory oddalem za free. Teraz tylko mniejsze silownie, typowe stalownie, ktore wielu odstraszaja. Ofc teraz nowy rok, to i ludzie sie z silownia na nowo
@berti: nie rozmawiam z dziewczyną podczas seksu tak samo jak nie rozmawiam z nikim w trakcie ćwiczeń. Natomiast pomiędzy "ćwiczeniami" czemu nie? :)

Masz jakiś kompleks z tym wiekiem? obaj z @Gavroche jesteśmy w dorosłym wieku z ułożonym życiem i niezłymi wynikami treningowymi. I ja głównie z tej perspektywy nie mam do cholery pojęcia jak rozwiązać problem, który sam sobie stworzyłeś