Wpis z mikrobloga

@koroluk:

Homopropaganda trwa


No, ale jak to, przecież tyle razy w komentarzach na wypoku, przy znaleziskach o mediach/wiadomościach, widziałem teksty w stylu "możesz oglądać Informacje Dnia na TV Trwam, wbrew pozorom bardzo obiektywne i wiarygodne źródło wiadomości". Oszukiwali mnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@podbrodek: Bardzo dziwny komentarz, naprawdę. Chciało by się rzec chamski troll po kreujący wizerunek ślepo zapatrzonego w toruńskie media pisowca, chociaż raczej po prostu pożyteczny idiota. Ustosunkuję się jednak do tego co napisałeś. Nie, Trwam nie jest rzetelna bo nie musi taka być. Jest telewizją prywatną i ma określony target odbiorców. Sama siebie określa jako telewizja o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, katolicko-narodowym. Problem pojawia się gdy telewizja typu TVN, która
  • Odpowiedz
@mateuz: różnica jest taka, że mnie nie znasz więc nie masz podstaw by wydawać takie opinie. Natomiast raczej nikt, kto ma nie ma słabego umysłu nie dał sobie wmówić, że facet w sukience to kobieta, że te wszystkie wątki gejowskie w filmach, serialach pojawiają się naturalnie a nie jest to sprawka homolobby, że zdrową rodziną można nazwać dwóch facetów z dziećmi, że członek czy kupa na krzyżu to nie jest
  • Odpowiedz
@arczer: Przepraszam. Wezmę z ciebie przykład i zacznę czytać porządne strony. Parezja, wpolityce, niezależna, fronda, polskaniepodlegla, ndie, telewizjarepublika. No, tam nie ma lewackiej papki. Teraz już znam rzetelne źródła informacji i nie dam sobą manipulować!
  • Odpowiedz