Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #footballmanager #sport #gimbynieznajo

Piłka Adidas Roteiro to najbardziej stylowa i elegancka piłka wszech czasów. Jako pierwsza wykonana w technologii bezszwowej. Czarne paski na niebieskoszarej silikonowej powłoce miały nawiązywać do siatki kartograficznej. Sama nazwa zaczerpnięta jest z jednej z kronik Vasco Da Gamy. Adidas na potrzeby mistrzostw oraz treningów przeznaczył 2300 tych wspaniałych piłek.
9nieszczesc - #pilkanozna #footballmanager #sport #gimbynieznajo

Piłka Adidas Rote...

źródło: comment_0SOl3aPkpZ5kQOP6HLhdNzTBJrVD0N51.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@9nieszczesc: Wszystkie czarno białe piłki były piękne. Teraz piłki z Ligi Mistrzów to jakieś gówna, większe imprezy też piłki mają takie sobie. Jak dla mnie ostatnia ładna piłka z większej imprezy to ta z Euro 2008.
  • Odpowiedz
@9nieszczesc: Pamiętam jak wyszła, byłem wtedy na jakimś wyjeździe jako młody gówniarz i na otwartym basenie jakis facet miał Roteiro obok leżaka, pamiętam że połowa grupy podjarana chodziła jak zobaczyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dunc1337: też miałem, ale chyba jakąś #!$%@?ę bo wymiarami to była chyba piłka przeznaczona do piłki ręcznej, ale w sumie u mnie na podwórku grało się wszystkim, czasem nawet samym balonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz