Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #footballmanager #sport #gimbynieznajo

Piłka Adidas Roteiro to najbardziej stylowa i elegancka piłka wszech czasów. Jako pierwsza wykonana w technologii bezszwowej. Czarne paski na niebieskoszarej silikonowej powłoce miały nawiązywać do siatki kartograficznej. Sama nazwa zaczerpnięta jest z jednej z kronik Vasco Da Gamy. Adidas na potrzeby mistrzostw oraz treningów przeznaczył 2300 tych wspaniałych piłek.
9nieszczesc - #pilkanozna #footballmanager #sport #gimbynieznajo

Piłka Adidas Rote...

źródło: comment_0SOl3aPkpZ5kQOP6HLhdNzTBJrVD0N51.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@9nieszczesc: Paskudna piłka, Roteiro to stylistyczna tragedia, wygląda po prostu jak tania piłeczka z koszyka w Lidlu. Starsze łaciate, bardziej "klasyczne" mają swój urok, jednak za szczyt uznaję 90 od Nike we wszystkich opcjach kolorystycznych. Chociaż nigdy nie zawitały na największych imprezach to każdy na osiedlu marzył o takiej i po dziś dzień pykamy sobie właśnie 90, a Roteiro nie widziałem już od dawna na oczy.
Tremade - @9nieszczesc: Paskudna piłka, Roteiro to stylistyczna tragedia, wygląda po ...

źródło: comment_BybXgwqZ8OreE6GrtyVNaV6746RJl4Tj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A graliscie kiedys meczową piłką? Kiedyś miałem taką piłka pumy, to było jakoś z 8 lat temu gdy grano nimi w ekstraklasie (wyniesiona z meczu Lecha Poznań :P ) i szczerze powiedziawszy pomiędzy piłką meczową, a repliką nawet dla mnie różnica była wręcz niesamowita. Polecam każdemu spróbować, jeśli będzie miał okazje uderzyć z meczowej piłki a nie gównianej repliki to poczuje jak zajebiście można podkręcić piłke i jak mocne są z niej
  • Odpowiedz
@9nieszczesc: #!$%@? tam. Ja mam do dziś replikę Telstara, ojciec ją wygrał razem z oryginalną pompką adasia (działa do dziś!) coś koło 2000 roku. Gdyby nie to, że z gały uchodzi powietrze, grałbym nią do teraz. Nie do zajechania była.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wypalcowany: joga bardzo szybko się rozklejała i to była jej największa wada

@rodzinnabutelka: miałem i każdy mi jej zazdrościł
@michalind: miałem oj dawno temu ale to była klasa piłeczka z euro 2000

@freekid:
@9nieszczesc: zarówno fevernova i roteiro też była w moim posiadaniu i jedyna prawilna wersja piłek to glider, czyli piankowa, żadna inna, ino pianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz