Wpis z mikrobloga

@kuraku: dobra inwestycja, a trzymać tak będą bo najbliższą alternatywą dla Lotusa jest Porsche, a Porsche czym nowsze tym dalej od filozofii lotusa ;) To samo się dzieje obecnie z Hondami S2000.
@BlueberryHills: Pracuję na aukcjach samochodowych, nie ja go sprzedaje, ja go tylko emocjonalnie przeżywam ;[
@crejzus: bo chce go kupić, takiego, podobnego - w przyszłości. Obecnie jest to nierealne finansowo ;) Narazie miałem okazje tym pojeździć, więc to już pół planu! ;d
@quit13: w takim razie i tak gratuluje i zazdroszczę pracy - co leży w Twoich obowiązkach? musisz nimi tylko jeździć w trakcie prezentacji? parkować? ustawiać te wszystkie fury? ja bym został królem nadgodzin =)
@crejzus: wymieniłeś w sumie 50% obowiązków, obecnie będe przeniesiony na ocene wizualną aut I wydawanie odpowiednich rate-ingów. Więc mniej jeżdżenia, ale jak już to tylko tym co lepsze i mi się chce. Gdybyś musiał parkować 20 Cors dzielnie to byś oszalał. ;d
@crejzus: bo mialem zrobić ama, ale sie nie mogę zebrać.
To jak rozpadają się Alfy bardzo mnie śmieszy, albo jak szaleje od błędów elektroniki stary Mercedes, albo jak dziwne rzeczy mogą się popsuć we francuzach ;d