Wpis z mikrobloga

@lukglo86: śmiga wszędzie. LTE szybkie. jestem w nju ponad rok. mogę polecić.
39zł - pakiet za wszystko i tyle. nie ma haczyków, nic nie trzeba aktywować, szukać pakietów, itp ...
@njumobile: Dobrze czytam Waszą ofertę? Że jak używam na maxa wszystkiego co mogę poza stacjonarnymi, to nie skasujecie mnie więcej niż 29 zł brutto? I mogę podpiąć drugi numer za dodatkowe 9 zł brutto i używać w ramach limitów (w sumie tylko net) tego pierwszego numeru? I jeszcze wystawicie i fakturę na firmę?
@njumobile: mam umowę do 19.03, 20.03 chciałbym aby mój numer był w Waszej sieci. Jeśli kliknę np jutro przeniesienie numeru to zostanie on automatycznie przeniesiony 20.03? Druga sprawa teraz jest promocja wszystko oprócz stacjonarnych + 10gb za 29zl, trwa ona chyba do końca lutego. Będę mógł z niej skorzystać jeśli w najbliższych dniach zgłoszę przeniesienie numeru, które będzie obowiązywać od 20.03?
@lukglo86: W takim wypadku otrzymasz numer tymczasowy, który będzie aktywny do momentu przeniesienia umowy i na nim możesz aktywować usługę Wszystko na komórkowe i skorzystać z promocji dającej 10 GB danych do wykorzystania.
@njumobile: przez ten okres do przeniesienia mojego numeru play za ten numer tymczasowy będę musiał normalnie płacić? Po przeniesieniu numeru usługi/abonament zostanie przetransferowany z nr tymczasowego na mój stały nr telefonu?
Na numerze tymczasowym będziesz korzystał z taryfy nju tymczasowy, gdzie nie ma minimalnej kwoty abonamentu, jeżeli nie będziesz z niego korzystał, nie będziesz nic płacił. W tym planie taryfowym usługa Wszystko na komórkowe nie będzie dostępna chyba, że przejdziesz na nju buzz, ale wtedy będziesz płacił za abonament u nas i u dotychczasowego operatora. W momencie przeniesienia numeru zastąpi on numer tymczasowy na karcie, którą od nas otrzymasz.