Wpis z mikrobloga

Spodenki Abercrombie & Fitch (Oczywiscie podroby)
Cena: $9.07 z kuponem i wysylka do UK
Czas dostawy: 11/11 - 7/12
Link do aukcji: TUTAJ
Link do sklepu: TUTAJ
Super wykonane i bardzo dobrej jakosci, gruba bawelna. Metki w spodenkach jak i te papierowe, a takze foliowy woreczek - logowane. Rozmiarowo XXL = L, Ocena 10 na 10
Wiecej fajnych recenzji na naszym blogu: TUTAJ
#aliexpress #itemyzchin
EverythingAliex - Spodenki Abercrombie & Fitch (Oczywiscie podroby)
Cena: $9.07 z ku...

źródło: comment_YzPgbuYwn8swWnmNfB0jSxFRiy82UUCK.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: trafiles w sedno bo akurat maz je na silke ubiera ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po co hejtujesz ze ktos podroby kupuje? Nie znasz faktow a sie czepiasz. Wrzucilam, moze komus sie przyda a ty jedziesz nie wiadomo za co. O gustach sie nie dyskutuje. Nie podoba sie omin post i po sprawie
  • Odpowiedz
@EverythingAliex: Dajesz zarobić złodziejom (kradną znak towarowy który jest prawnie chroniony), nie ma znaczenia to czy mi się to podoba czy nie. Człowiek pracuje całe życie dzień i noc żeby jego firma odniosła sukces a jakiś Chińczyk po drugiej stronie świata przywłaszcza sobie jego pracę. Pół biedy gdy towar jest dobrej jakości tak jak w Twoim przypadku, ale często takie podróbki są sprzedawane jako oryginały i szybko się rozpadają. Psuje to
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: a myslisz ze jesli ja tego nie kupie to zmienie swiat, niestety nie. Po za tym myslisz ze ci ktorzy "zdzieraja" na markowych ciuchach sa tutaj niewinni. Jak by mieli troszke dostepniejsze ceny nikt by nie szukal na aliexpress. Ale ktos musi zaplacic za ich luxusowe jachty i mieszkania, a to? Konsumenci! Interesuje cie czemu kupuje podroby - tak poprostu, jesli jest cos dobrej jakosci w przystepnej cenie to czy
  • Odpowiedz
Po za tym myslisz ze ci ktorzy "zdzieraja" na markowych ciuchach sa tutaj niewinni. Jak by mieli troszke dostepniejsze ceny nikt by nie szukal na aliexpress.


@EverythingAliex: Nikt Cię nie zmusza do kupowania ich ciuchów, jeśli cena Ci nie pasuje to kup po prostu ciuchy innej marki.
Zresztą akurat A&F nie ma zbyt wysokich cen, za taki sam produkt u np. Guessa zapłaciłabyś kilka razy więcej.

a myslisz ze jesli ja
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: kupowanie podróbek to łamanie prawa - to fakt. I z tym sie klocic nie bede. Ale jesli na prawde cie to interesuje, to moze pomyśl, że komuś najnormalniej w świecie sie dany produkt spodobał, a jego oryginalna cena przewyższa jego mozliwosci? Dalej zbrodnia, ale chyba da sie ludzką słabość zrozumieć, każdy lubi mieć coś ładnego co mu sie podoba, a nie koniecznie np nie wiem... w H&M coś takiego kupi.
  • Odpowiedz