Wpis z mikrobloga

Pytanie. Dostalem taki oto czasomierz. Zakladam go z 2 razy w tyg i zawsze po przerwie spoznia sie o 20 min ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem,ze ten zegarek trzeba zsynchronizowac,te wszystkie stipery itd. Czy to moze byc przyczyna?
  • Odpowiedz
@trace_error: Ja wiem czy drogie? Niewiele więcej niż tysiaka za podstawowe automatyczne modele a trzeba doliczyć fakt, że nie jest to Seiko czy inny Japończyk tylko klasyczny produkt z Niemiec, którego dziadkowie pamiętają początki lotnictwa. Albo chronograf na kwarcu albo automat.
  • Odpowiedz
@Ettercap: Klasyczny produkt firmy, która robi zegarki od 2002 roku. Taaa, jasne. To tylko design wzorowany na retro, a bebechy z całego świata (japońskie, szwajcarskie, rosyjskie). No chyba, że ten niemiecki dziadek latał w luftwaffe (modele junkers)
  • Odpowiedz
@WojownikMetalu: Ale jakie wyparcie cielęcinko? Proponujesz mi rżnięcie zanim jeszcze zapytałeś jak mam na imię. Przepraszam, jestem trochę staroświecki. Ale spokojnie, nie zniechęcaj się! Szukaj dalej, a na pewno znajdziesz te i inne rodzaje przyjemności, bez konieczności rozmawiania czy patrzenia komuś w oczy.
  • Odpowiedz
@Ettercap: Skądże ;-) Wszystkie trzy (Rolex,Breitling,Omega) szanuje. Dziwi mnie jedynie fakt, że taki 100Jahre Zeppelin w automacie to ok. 3000zł, gdzie tak jak zaznaczyłeś nieco ponad tysiak wystarczy na automat z "mocno rozpoznawalnym logo". Nie ujmuje to oczywiście urody temu Zeppelinowi - pikny.
  • Odpowiedz