Wpis z mikrobloga

@tesoro: @lavinka: wg mnie motyw jest taki. Adam chciał wracać, ona chciała jeszcze zostać, zapewne dlatego, że Adam miał na rano do pracy, ona dopiero na 14, widać to na pierwszym monitoringu po wyjściu z klubu. Poszli na autobus na który się spóźnili, nie chciało jej się jeszcze wracać, to poszli na następny przystanek. Później jeszcze próbowali się skontaktować z AO pewnie z inicjatywy AZ, który jak najszybciej chciał sie
@miglanc102: masz rację i z tym się zgadzam, ale to nie mogły być nerwy o sam tramwaj. Zostawiłby ją tam i poszedł do domu ;) Obrócił się plecami i narka. Mogła się przespać na przystanku i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º) (dorosła kierowniczka). Może to ona chciała załatwić swoją fizjologiczną potrzebę i zleźli na dół, bo most odpada i ogólnie przy moście jest apartamentowiec, blisko ulica i
@miglanc102: dla mnie tak samo, AO nie odzywa się bo nie może spojrzeć rodzinie w oczy, na początku była informacja, że jest w fatalnym stanie psychicznym i bierze leki, bo obwinia się o to się stało, że powinien był po nią pojechać; do tego ludzie atakowali go fanpage'u, wcześniej się z nimi kłócił, ale potem odpuścił i nie udzielał się więcej.
@sam_gold: też bym się obwiniał gdybym był na jego miejscu, bo jakby nie patrzeć mógł temu zapobiec, ale kto wiedział, że to się tak skończy. Jeśli strzelił focha, bo panna się szlajała po mieście i odmówiła wcześniej podwózki i dlatego nie odbierał to pewnie jeszcze większe wyrzuty sumienia ma, albo rzeczywiście spał, ale wtedy mógł mieć mocniejszy dzwonek. Wg mnie chłopak niewinny, ale sam czuje się winny, dlatego się odciął.