Wpis z mikrobloga

Uznałem że gra League Of Legends zajmuje za dużo mojego czasu i pora się z nią rozstać.. Z tego powodu organizuje małe #rozdajo.

Konto oczywiście LVL 30, d. Silver 2. 10 stron na runy, 65 odblokowanych postaci. Skiny do Morgany, WW, Riven, Amumu, Leony, Sony i Ahri.

Losujemy jutro ok 23:00

#rozdajo #leagueoflegends

To moje pierwsze losowanie więc podpowiedzcie jak je przeprowadzić? Jest jakaś strona do losowania nicków?

  • 27
@MajorMichalek: tylko w hotsie masz minimalny wplyw na rozgrywke,bo jedyne co wybierasz to rozwoj skilli i jesli caly team nie bedzie robic tego samego, to chocbys stawal na glowie to nie wygrasz + socjalistyczne podejscie do expa momentami bywa beznadziejne - wystarczy, ze jedna osoba olewa to i team jest w plecy to te pare tysiecy.
@MajorMichalek: no ja zazwyczaj gram we 2-3 osoby. Ale wciaz, w tej grze nie mozesz sie wykazac, bo wlasciwie twoje mozliwosci zaleza od teamu i to jak ty grasz w zaden spsob nie jest wynagradzane :P w lolu czy dotcie wlasnie podobalo mi sie to, ze mozesz albo sie skupic na farmieniu, albo pozbierac pare killi i potem zabijac 3 osoby na raz na combo, bo wystarczajaco dobrze sie wyfarmiles :D