Wpis z mikrobloga

Witam szanownych Mirków, pierwszy post, z serii pasta4real, delecta!

Hajsy zarobione przez święta postanowiłem wydać na nowego kompjutera, przez co moje przerobione ps3 #bidapiszczy stało się zbędne.
W gwoli ścisłości, konsola miała więcej właścicieli niż sprezentowane przez owe święta szczeniaczki, jednak zawsze był to ktoś z bliskiego otoczenia + kilka razy lombard, wiadomo lekko nie ma. Wysłużona wersja fat, sprawna, rarytas w okazyjnej cenie, no ale do rzeczy.
Kilka dni temu oświadczyłem wszem i wobec zamiar pozbycia się kloca, dziś wracam z uczelni, na twarzoksiążce wiadomość od… nazwijmy go szemranym impotentem umysłowym, na koncie kilka wyjebek finansowych przez co pozbył się kumpli, ale hajs nie śmierdzi, niech służy. Pytam ile daje, mówi 300ziko – wporzo- jeden pad, konsola i okablowanie – zgoda. Transakcja po kwadransie, wracam do domu- widzę wiadomość.


Myślę #!$%@? jaki czytnik. Koniec końców okazało się że chodzi o napęd. No tak, napęd nie działa w przerobionej konsoli. Pan impotent poszedł do lombardu kupić gry do przerobionej konsoli, choć sam dobrze wiedział że zawsze działała pod dyskiem przenośnym, no ale rżnę głupa że o niczym nie wiem bo przecież nie po to sprawiłem sobie przerobioną konsolę żeby kupować gry, no i faktycznie nie wiedziałem o defekcie do czasu jak rok temu inny koleś też chciał kupić ową konsolę żeby grać w oryginalne gry #brawoja.

Próbowałem wtedy pytać poprzednich właścicieli konsoli dlaczego przy wkładaniu płyty odzywa się Darth Vader, ale oczywiście nikt nic nie wiedział.

Mówię panu impotentowi, że jeśli chce to mam dysk przenośny z grami, opchnę za 100ziko, tylko trza go sformatować, bo kto ma czas na bezpieczne usuwanie sprzętu. Usunąłem swoje pliki. Transakcja po kolejnym kwadransie. Wracam do domu- widzę wiadomość.


Ciśnienie 1400/900. Pytam się czy dioda na dysku się świeci- świeci. Czy odpala gry przez ‘Multimana’ – odpala program i wyskakuje błąd. #!$%@?, zbeształem muła i jadę do niego. Nie odbiera, szukam klatki, 10 minut w deszczu, buty prawie suche. Dzwoni, wchodzę. Biorę pada – pierwsza myśl- menu wygląda inaczej niż wyglądało u mnie, brakuje ‘Playstation3’ do odpalania z płyty i ‘Multiman’ jest w folderze, co on #!$%@?? no ale nic. Odpalam Multimana- błąd 80010017. Nie sprawdziłem kodu od razu, tylko podpiąłem dysk do PC żeby go sformatować, przerzucanie plików ponad godzina, no to diagnostyka konsoli dalej. Jeżdżę bezmyślnie po menu po czym zauważam na końcu zaproszenia internetowe do gier. Szto to #!$%@? jest. Pytam czy podpinał konsolę do internetów.


XDDD fuckin genius. Pan impotent narzekawszy że zawsze co kupi to problemy, że pierwsza konsola w życiu i jeszcze pod górkę a niby pewniak był, spowodował zbanowanie konsoli i dopóki nie przeinstaluje systemu to sobie nie pogra, teraz to pokora lvl 70.

Ja bo jo nie wiedzioł.


80010017 - konsola z nielegalnym softem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale sapać #!$%@? można, spytać już nie bardzo. Zielonki #!$%@?ć.

#sebix #cebuladeals #heheszki #truepasta #truestory
  • 9
@gorzkie_rzale:

Zielonki #!$%@?ć.


Szara strefa to może być jak ściągasz muzykę na własny użytek, nie jest to ok względem twórców ale zgodne z prawem. Jak kradniesz gry i programy łamiesz prawa licencyjne na jakich zostały wydane przez co nie jest to szara strefa a normalne zajumanie czegoś. Pewnie, że zaraz ktoś powie, że to elektroniczna kopia więc autor/wydawca nic nie stracił. Zastanów się tylko czy jakbyś ty napisał jakiś program np