Wpis z mikrobloga

Najpierw minister finansów dochodzi do wniosku, że gotowy od co najmniej 2 miesięcy projekt ustawy o opodatkowaniu sklepów wielkopowierzchniowych zostanie diametralnie zmieniony i teraz podatek od sklepów wielkopowierzchniowych zamieni się w podatek obrotowy od sklepów o wysokich obrotach.

Nowej ustawy o VAT również nie będzie.

Super projekty bulwo.. Chciałbym wierzyć, że w teczce z projektami ustaw prezentowanej w kampanii wyborczej było coś więcej niż puste kartki.

#polityka #gospodarkaglupcze
  • 5
@RobotKuchenny9000: nie tłumacz lemingowi jak wygląda proces legislacyjny bo on tego nei chce słyszeć. On chce słyszec zakłamany bełkot jaki to pis jest zły. Tyle mu starczy do samonakręcania się bezmyślnego.
@brmstufldigart: zamaist opowiadac brednie polecam posłuchać programów z Modzelewskim, który komentował ten podatek wielokrotnie
@plumkajacy_kalafior: jak wygląda proces legislacyjny to mamy okazję obserwować od 8 tygodni.
Proszę, nie każ mi się pastwić nad pomysłodawcami podatku od sklepów "wielkopowierzchniowych" którzy po kilku miesiącach kampanii wyborczej i 2 miesiącach rządu muszą spotkać się z przedstawicielami handlu, żeby odkryć, że podatek od powierzchni jest głupim pomysłem.
Nie będę się pastwił również nad kolejnością przyjmowania ustaw - najpierw budżet,który zawiera dochody z nieistniejącego podatku, później konsultacje nowego podatku

Ja