Wpis z mikrobloga

da się go mieć jednocześnie z Windowsem?


@grave: oczywiście.

Jak zrobić żeby na początku uruchamiał się automatycznie Windows,ale jak chcę przejść na elementaryOS to po kliku z niego korzystam?


@grave: Nie wiem czy jest taka opcja, moze jest ja o tym nie wiem. W trakcie instalacji wyskakuje ci okienko wyboru sposobu instalacji, mozna zainstalować: tylko nowego elementary i przy okazji wyczyścic poprzedni system całkowicie, albo zaintalowac obok windowsa i wtedy
aplikacje typu Office, Photoshop, Acrobat Reader, f.lux, CCleaner, AVG Antyvirus będą śmigać?


@grave: hehe xD Photoshop w życiu ( chyba ze jakims cudem przez program wine) Office chyba tez tylko poprzez wine ( ja uzywam libre office) f.lux chyba jest, ccleaner i avg sa niepotrzebne to jest linux tam nie ma wirusów xD chyba za duzo nie wiesz o linuxach co? przemysl czy chcesz to instalowac, to nie jest windows
@grave: to jest system... musisz nagrac to na płytę cd, albo zbootować pendrive, w biosie ustawic aby pierwszym wyborem bootowania był pendrive albo płyta cd z obrazem i wtedy przy właczeniu komputera zacznie sie proces instalacji, to jest oddzielny system moze lepiej tego nie rób bo widze ze nie robiłes wczesniej...