Wpis z mikrobloga

Jak ktoś z was kupował bluzy/koszulki u sprzedawcy FEEL i otrzymał wybrakowany towar, piszcie do niego na maila, bo w prywatnej wiadomości na stronie jd nic nie zdziałacie. W moim przypadku w jednej przesyłce wysłał 2 bluzy zamiast 3, natomiast w drugiej przysyłce "zapomniał" wysłać jednej bluzy. Po kontakcie mailowym podał dwa nowe trackingi z przesyłką.
#jd
  • 12
  • Odpowiedz
@mrbarry: mi w jednej nie wyslal bluzy, a jednej paczki w ogole nie wyslal, chcial zebym mu dal filmik jak otwieralem to mi dosle bluze, ale olalem, mowisz ze jak na maila napisze to mi wysle?
  • Odpowiedz
@Miecz12: ode mnie też chciał filmik napisałem zgodnie z prawdą, że paczka była otworzona przeze mnie 3 tygodnie wczesniej i nie nagrywałem. Następnie napisał, żeby zrobić zdjęcie opakowania przesyłki. Tak też zrobiłem i dał 2 nowe trackingi z dwiema bluzami. Teraz czekam aż dotrą.
  • Odpowiedz
@mrbarry: cygani coś mi ten sam numer odwinął najpierw nie wierzył teraz chce potwierdzenia tych co dotarły aby mi wysłać trzecią której brak :/ ... Chynsky cygan a cebula pietsche motzno :/
  • Odpowiedz
@mrbarry: Dostałem od gnoja paczkę z deklaracją, że są w środku 4 bluzy, z czego dwie były przekreślone długopisem. Wszystkie 4 bluzy w orderach mają numer ten sam. W paczce były tylko dwie najtańsze, a te co wyszły po niecałe 3$ już nie. Myślałem, że wyśle resztę osobno, ale wciąż cisza. Napisałem do niego na JD, to głąb podał mi tracking przesyłek z innych zamówień, które zresztą już odebrałem. Człowiek w
  • Odpowiedz
@Rav93: Powinni go ograbić z ryżu to by go nauczyło wysyłania cebul zgodnie z zamowieniem. Teraz sam rozważam czy zrobić mu dispute na paypalu czy jednak mu zatwierdzić ...
  • Odpowiedz
@Miecz12: nie zastanawiaj się tylko pisz, bo mam wrażenie , że on dobrze wie co wysłał a co nie.
@Rav93: identyczna sytuacja jak u mnie pisz na maila defeiyang@qq.com. Ale jednak rozmiary 3 bluz które otrzymałem to zgodne z zamówieniem były
@pirat183: dispute i zwrót 20gr? napisz do niego co i jak, a powinien dać tracking i wysłać
  • Odpowiedz
@mrbarry: a co konkretnie mu napisales? mozna jakies ctrl c ctrl v, bo ja juz nie wiem co mu pisac
oczywko nie wklepie tego doslownie, ale zeby wiedziec jak to wyglada
  • Odpowiedz
@mrbarry: Właśnie przed chwilą przeczytałem od niego wiadomość na JD, żebym wytłumaczył mu raz jeszcze dokładnie wyjaśnienie przez maila. Chciał też zdjęcie paczki, którą wywaliłem dawno dawno. Wysłałem mu tylko zdjęcie bluz, które dotarły i numery zamówień, których brakuje. Paczka nie była uszkodzona, sam musiał przekreślić nazwy tych bluz na deklaracji, więc niech nie udaje głupa. :D
  • Odpowiedz
@Miecz12: ale numer trackingu musiał tobie podać. Skoro paczki nie odebrałeś to masz jeszcze łatwiejsze pole manewru, że paczki nie otrzymałeś.
@pirat183: tak jak wczesniej napisałem ma swiadomość co wysłał a co nie. Na 99% nie wykorzysta, bo na jednej przesyłce miałem wyraźnie napisane że w paczce są dwie bluzy a była jedna. po interwencji mailowej dał tracking przesyłki z bluzą
@Rav93: tam gdzie miałem trzy bluzy też cwaniak
  • Odpowiedz
@mrbarry: ale tej paczki ktorej mi w ogole nie wyslal to wyslal jeszcze raz niby, ja mowie o tej ktora przyszla powinno byc 5 rzeczy, byly tylko 3, ja sie nie skapnalem od razu a paczki juz dawno nie mam, zdjec tez nie robilem
poza tym ja pytalem czy moglbys pokazac co mu pisales ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz