Wpis z mikrobloga

#programowanie

Tak czytam niektóre wpisy i stwierdzam, iż część użytkowników tego tagu powinna wyjać kija z dupy. Jeżeli wam kogoś pytanie, post nie odpowiadają to go ignorujcie albo zgłaszajcie moderacji. Musicie być tacy salty? Zamiast odesłać do wyszukiwarki, że podobne problemy miał ktoś tu i tu to wytykacie brak interpunkcji, #!$%@? tagowanie i stwierdzacie, że skoro ktoś tego i tego nie umie to poza wykładaniem mandarynek w biedronce nie czeka go swietlana przyszłość w świecie IT.
Wstydźcie się, z takim podejściem nie dziwię się, że tak #!$%@? się współpracuje z częścią software developerów.

#elektrodacontent #boldupy #oswiadczenie

żeby nie było, że wrzucam #!$%@? posta bez nawet linijki kodu, to dam coś do poczytania.

http://www.theregister.co.uk/2015/11/11/most_developers_never_seen_successful_project/
  • 12
Musicie być tacy salty?


@sztilq: Zawsze mnie swędzi z tyłu głowy, jak czytam takie zestawienia angpolskie. Aż mi się kawa ze Starbucksa wylała i muszę kupić nową, jesteś zadowolony? Prawie zalałem mój podręcznik z prawa administracyjnego.

Ale wracając do meritum ( ͡° ͜ʖ ͡°) tag #programowanie jest zaspamowany przez trolli i początkujących programistów, którzy w ogóle nigdy nie programowali i skuszeni wizją złotych gór zadają pytania "Czy