Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie ostatni program Tomasza Lisa. Zaprosił prof. Rzeplińskiego pomimo zakazu, zaprosił Ryszarda Petru do programu. Wystąpienie pana Petru 10/10, najbardziej charyzmatyczny polityk obecnie moim zdaniem. A co do pana Lisa, no cóż, za jego stylem dziennikarstwa nie przepadałem, był często stronniczy, akcja z tweetami Kingi Dudy co najmniej słaba, aczkolwiek dobór gości obiektywny, różnorodność poglądów zachowana
No dobra, byłaby, gdyby PiS nie bojkotował programu.
A panu Lisowi życzę powodzenia i powrotu do grona szanowanych publicystów. Rysiek, szacun za dzisiejsze wystąpienie!
#polityka #neuropa #nowoczesnapl #petru #tomaszlis
  • 14
  • Odpowiedz
@szymaxxx: Tylko on to mówił w trybie przyszłym, co chcą zrobić, a jak na razie to nic nie zrobili oprócz licznych próśb o przerwę. Co ciekawe już zdążył się ogłosić liderem opozycji, ale chyba w ilości hejtów rzucanych w PIS.
  • Odpowiedz
@szymaxxx: Nie skreślaj jeszcze Lisa z anteny - jeśli mogę pobawić się we wróżenie z fusów to PIS będzie próbować uniknąć dawania nowej amunicji przeciwnikom i dlatego Tomasz Lis będzie nadawał tak długo aż nie skończy mu się umowa (przełom stycznia/lutego). Ponadto oficjalnie z Rzeplińskim nie było także żadnego "zakazu" a jedynie "sugestia", do której T.L. nie musiał się stosować - więc wydaje mi się, że PIS gra ostrożnie.

Według Sasina
  • Odpowiedz
@RailwayDoge: Akurat wirtualnemedia to dość obiektywne źródło informacji. Chciałbym, aby dotrzymano umowy do końca, już nawet nie dlatego, że opozycja itp., ale dla samej zasady i normalnych postaw, choć szczerze mówiąc nie wierzę, że tak się stanie. Myślę, że czy to szef Dwójki, czy szef TVP nie wytrzymają i go wyrzucą, kwestia kilku dni, aczkolwiek tak jak mówię - chcę się pomylić.
  • Odpowiedz
@szymaxxx: Jeszcze wspaniały Petru zaproponował Szydło "ja jej pomogę przy 500+, doradzę tak że to będzie bardzo dobra ustawa".
O " Tomasz Lis na żywo" można polemizować, czasami jest dobry program, czasami zły. Natomiast pozostała działalność Lisa to dno. Jak człowiek wykształcony może tak się zachować. Kiedyś naprawdę był świetnym dziennikarzem (USA) ale w pewnym momencie coś niedobrego stało się z nim. Na dzisiaj Lis dla mnie nie istnieje. Człowiek bez
  • Odpowiedz