Wpis z mikrobloga

@Bambro: no to chyba inna pilke nozna. z jakiej paki tam jest iniesta? albo alves? albo marcelo? A gdzie Vidal, Pirlo, Lewy, Mahrez, Oezil, de Bruyne. rzygac mi sie chce juz tym spuszczaniem sie nad Realem i Barcelona, jakby nigdzie indzie nie umieli w pilke grac.

Ronaldo na drugim miejscu to tez zart, natlukl goli z kelnerami, a w waznych meczach dupa. To juz Morata z Juve mial wiekszy wklad w
@valencianista: A Lewy to niby w jakich meczach strzela? No nie ośmieszaj się, w Niemczech nie mają żadnej konkurencji, Real to ma chociaż Barcę i odwrotnie.

Oczywiście że jest dużo dobrych piłkarzy ale porównywanie Lewego do Ronaldo czy Messiego to jakiś ponury żart, rozumiem do Neymara ale atak w tym sezonie nie mógł wyglądać inaczej niż to co jest.

Zgodzę się co do Marcelo, nie podoba mi się Ramos, Iniesta i
@Bambro: wlasnie, wiadomo kto glosuje. Osmieszasz sie to Ty swierdzeniami, ze porownywanie Ronaldo do Lewego to ponury zart.

Powiedz mi czym wyroznil sie niby Ronaldo w tym roku? Nawalil goli jakims Malmoe i innym ogorom, a w reprezentacji tez nic wielkiego. A Lewy krol strzelcow eliminacji, vicekrol Bundesligi, mistrzostwo Niemiec.

A Iniesta? W czym lepszy od Pirlo?