Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Czy tylko ja tutaj czegoś nie rozumiem? @Nama rozkręciła #afera o to, że jakiś hodowca sprzedawał psa na aukcji #wosp allegro. #gownoburza już jest dobra. Sypią się oskarżenia, o za niską 3x kwotę(mimo, że aukcja to licytacja i tylko aktualna cena była znana), później o to że pies zostanie kupiony przez psychola, który zamknie go klatce 1m^2 i urządzi sobie zwierze rozpłodowe. W komentarzach walka między psiarze vs zdrowy rozsądek vs wykopowe trolle. Autorka, jak już zabrakło jej argumentów i zdała sobie sprawę, że wpis powstał na podstawie emocji, a nie pomyślunku. Dodatkowo psu nic nie grozi, cena nie jest znana, a odbiór osobisty a nie paczkomat, to tupnęła nogą i wpis skasowała. To już nawet nie jest #logikarozowychpaskow to czyste #!$%@?ństwo. Gdzie jest jakakolwiek mirkowa odpowiedzialność za to co się pisze? Różowy oczerniał jakiegoś biednego hodowce z allegro, a jak stwierdził że to był zwykły ból dupy o nic to #!$%@?ł. Czy dzisiaj tak trudno napisać: "Przepraszam, poniosły mnie emocje. Po przemyśleniu tematu wycofuje się ze swojego zdania.", a nie tchórzliwie kasować wpisy?

#oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 13
@p___d: a co jeśli masz inne konto a to jest przykrywką aby tym wpisem nikomu nie podpaść, naprawdę są tu tacy ludzie.

PS Jestem tu od 7 lat a dopiero od tygodnia pierwszy raz zostałem bordo.
@p___d: Ogólnie to chyba największa wtopa w tym, że nie dość że brnęła w to to obrażała ludzi a na koniec żadnego przepraszam.
Na wykopie mają spory problem z przyznawaniem się do błędu, może jakieś szkolenia czy consulting z tego im zaproponować? #czujepieniadz. Ewentualnie odznaka od moderacji tak jak za komentatora - "przyznał się do błędu 3,5,15 razy".
@p___d: LOL, ja psa kupiłem właśnie na allegro, to znaczy, jako ogłoszenie - telefon, przyjazd, rozmowa z hodowcami czy na pewno jesteśmy zdecydowani, zapłata i odbiór, to chyba normalne, że za psa z papierami się płaci, nie? Nikt nie da jamnika z rodowodem za darmo, a psycholom za psy płacić raczej się średnio widzi.