Wpis z mikrobloga

Mirosławki,
szukam sobie małego domowego audio cobym mógł słuchac mojej kolekcji CD i Vinyl.
Chciałbym coś niedużego, co ładnie będzie grać i niejagorzej wyglądać, a przy tym nie wydam więcej jak załóżmy 2,5k.
Da się coś takiego zrobić?

Jesli bedzie miało dock lightning albo wifi i spotify to fajnie, ale nie jest to wymagane.
pomożecie?
#audio
  • 8
@tempname0626: @jezusmaria: sporo osób poleca mi pianocrafta, ale znalazło się parę, które mówią że to już nie to. w zamian proponują Denony, ale bez konkretnego modelu. "jest tyle tego" ( ͡° ʖ̯ ͡°) dałem sobie na wstrzymanie, ale zerkam w stronę pianocrafta.
@zolwixx: Miałem pianocrafta jako "mały" zestaw do sypialni i pod względem brzmienia deklasował wszystkie mini- mikro- wieże. Ale nie mogę go obiektywnie polecić jako najlepszy wybór, odsłuch zawsze jest subiektywny, idź i posłuchaj.
Do "dużego" zestawu wziąłem ostatczenie wzmacniacz Onkyo, bo z moich kolumn wycisnął więcej dołu (generalnie gra niżej, nie histeryzuje tak powyżej średnich tonów) niż preferowany przeze mnie od początku Pioneer.
@tempname0626: w takich pieniądzach to tylko z drugiej ręki, idź do sklepu posłuchaj i powiedz co ci z grubsza odpowiada dźwiękowo
jak duży pokój? fajny mocny bas jest koniecznością? bo to bardzo komplikuje sprawę
darowałbym sobie pianokrafty itp, za 2,5k już można przyzwoity zestaw złożyć
proponuje dużo bardziej praktyczne rozwiązanie: tanie cd na transport(jakiegoś philipsa na tda)+przyzwoity chiński dac+wzmak raczej konstrukcje z lat 80+jakieś nieduże podstawkowce (klony totem mite, świetne kolumny