Wpis z mikrobloga

Dziś pewien mój lewicujący kolega napisał na facebooku jedną z większych bzdur jakie słyszałem, a jak wszyscy znają lewaków - owe bzdury w ich ustach pojawiają się nader często. Nie chce mi się wklejać obrazka, bo to nie istotne, ale w skrócie chodzi o to, że trzeba być kompletnym debilem myśląc, że dla kobiety ma znaczenie przez kogo była zgwałcona i jaki ten ktoś ma kolor skóry.
Bardzo mnie to zaniepokoiło szczerze powiem. Bo myślałem, że ludzie trochę się ockną po tym sylwestrze w Niemczech, a okazuje się, że to nie jest wina imigrantów, bo... to przecież bez różnicy kto gwałci.
#imigranci #bekazlewakow #lewackalogika #neuropa
panjan1111 - Dziś pewien mój lewicujący kolega napisał na facebooku jedną z większych...

źródło: comment_QOYCLN1Om4RhrodX3dWDoOiIVrLa8L2T.jpg

Pobierz
  • 20
@panjan1111: W takiej sytuacji naprawdę nie ma argumentów, aby takim ludziom odpowiedzieć. Tu nie rozchodzi się o przekonanie kogoś na zasadzie jakiejś logiki faktów. Tu... nie wiem o co tu chodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
@panjan1111: Ja po prostu Ciebie zacytuję.

w skrócie chodzi o to, że trzeba być kompletnym debilem myśląc, że dla kobiety ma znaczenie przez kogo była zgwałcona i jaki ten ktoś ma kolor skóry.


Rozumiem, że utrzymujesz, że dla kobiety ma znaczenie jaki kolor miał gwałciciel? Innych opcji nie ma.