Wpis z mikrobloga

zebrali 43mln poki co. ciekawy ile by wyszli na +++ gdyby nie mieli takiej medialnej propagandy idarmowego czasu antenowego. szlachetna paczka i caritas nie ma takieho medialnego szumu, dzialaja po cichu skromnie i ogarniaja o wiele wiecej $$$ anizeli cala orkiestra #niepopularnaopinia #wosp #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kha_zix: Orkiestra szum ma tylko jeden dzień w roku, (i kilka dni wcześniej w mediach przypominają) i prawie ćwierć wieku zbiera pieniądze. Szlachetna paczka i caritas cały czas są reklamowane, mediach i telewizji nie ma za to jednego dnia z wielkim "p------------m"
Pewnie zebrali by nie mniej nawet gdyby za reklamę zapłacili.
Dla mnie Owsiak mógłby jeździć i najlepszych Mercedesem a dom mieć lepszy niż Stokłosa bo wiem że wiekszość
  • Odpowiedz
ogarniaja o wiele wiecej $$$ anizeli cala orkiestra


@kha_zix: może dlatego że Caritas działą CAŁY rok, a Szlachetna Paczka dłużej niż 1 dzień? Ale nie, nie wytłumaczysz bo trzeba hejtować Owsiaka i WOŚP bo hurr durr lewak i tak powiedziały media narodowe.

Orzekam s----------e umysłowe 1 kategorii.
  • Odpowiedz
@kha_zix: A ja pierdziele: pisałem już nie raz: widziałem mieszkanie Owsiaka i widziałem willę (bo domem tego nazwać się nie da) zwykłego dyrektorka czy kim on tam był w Caritasie. I nikt mi nie wmówi, że Caritas to święci a Owsiak jest be.
  • Odpowiedz
@kwiecznorska: Nie pamiętam po prostu nazwy stanowiska :-) A nie będę tez pisał w jakim mieście siedział na wysokim stołku bo mi sądy do szczęścia potrzebne nie są. Gwoli sprawiedliwości już tam przy korycie nie siedzi i z tego co wiem nie ze swojej woli. Ale nie wierze, że nagle się tam czysto zrobiło albo, że on był wyjątkiem.
  • Odpowiedz