Wpis z mikrobloga

Wysepka z epapierosami często mylona jest z informacją. W sumie gdyby nie wielki napis PAPIEROSY ELEKTRONICZNE ALKOMATY LIQUDY i gabloty pełne dziwnych magicznych sprzętów, to w wyglądzie nie ma żadnej różnicy. Tak więc codziennie po kilkanaście razy odpowiadam o lokalizacji bankomatu, spożywczego, kantoru, rzadziej konkretnych sklepów.
Klienci najczęściej szukają tutaj zapalniczek zippo, vype #vypeshit , doładowań do karty miejskiej i telefonu. I baterii, od takich do zegarka po akumulator samochodowy (autentyk). Jak dziś pamiętam tą sytuację, kiedy przychodzi rozowypasek i pyta o lokalizację salonu play. Powiedziała to na tyle głośno że koledzy z salonu play 3 metry odemnie (dosłownie) wybuchli śmiechem. Do końca dnia śmieszkowaliśmy.
Z wyspowych tematów wczoraj miałem klienta - wyzwanie. Przyszedł ze swoim zestawem volitank mini + batka p1 i żali się że próbował najróżniejszych liquidów, grzałki, i nic, nie czuje smaku. Parę pytań pomocniczych i dowiedziałem się np że reklamował baterię volish black (99,-) i wymienili mu ją na p1 (crap za 49,-). Pozdrawiam tutaj januszy biznesu z esmokingworld arkadia.
Nawet spróbowałem i działało tak jak powinno. Co prawda zalane miał jagode drjack moc 18' ale próbował mniejsze moce i dalej bez smaku. Nie mając pomysłu w czym problem, powiedziałem żeby pokazał jak pali. Strzał w 10. Mało z krzesła nie spadłem - typek zaciągał się mocno 3 sekundy, wypuszczał dymek, i ponownie, 6 razy pod rząd. Wyglądało to przekomicznie. Wyraźnie brakowało mu mocy i chmurki. Jako że typ należał do 80% ludzi którzy kupują najgorsze epapierosy a gdy zawodzi bateria lub clearomizer kupują dokładnie ten sam shit zamiast zainwestować w coś porządnego, dopiero po długich tłumaczeniach udało się go nawrócić na jasną stronę mocy i wyszedł z mild wave (ijust2). Powinien być zadowolony.

#opowiescizwyspy
#epapierosy
#epapieros
Pobierz xardas060 - Wysepka z epapierosami często mylona jest z informacją. W sumie gdyby nie...
źródło: comment_lhvfhjYCt0I7yIBvW4LCldBdu5L4s2NR.jpg
  • 26
@szkodnikPL: ja już trochę hajsu zgarnąłem na emigracji i Ci powiem, można zarabiać bardzo dużo łapiąc się ciężkiej roboty, która na dłuższą metę na bank odbiła się na zdrowiu, ale też pracowałem trochę w sielankowej atmosferze, za niewiele mniejszy hajs, ale na godne życie (nie mylić z wegetacją) spokojnie by starczyło (w tym kraju gdzie byłem).

edit: tylko trzeba wziąć poprawkę na sytuację geopolityczną jaka nastąpiła w ostatnich 2latach i wtedy
@beaverr: fakt, sporo się przez parę ostatnich lat pozmieniało. Mam znajomego, który był jakieś 8 lat temu w UK, pracował w sklepie sportowym i łapał jakieś dorywcze prace i przywiózł po 3 miesiącach dobrze ponad 15000 zł, ale fakt faktem wtedy funt kosztował po prawie 6 zł czy coś koło tego. Mówił, że starał się przywieźć jak najwięcej, ale nie wegetował w stylu sucha bułka i butelka wody, bo chyba by
@xardas060: mam takie pytania. pewnie nieco tendencyjne a jako, że jestem zielony w temacie chciałbym znać odpowiedź na podstawowe pytania. jedyne co mogę zadeklarować, że jeśli się zdecyduję na zakup to wezmę zestaw od Ciebie :)
tak więc,
pytanie nr 1 - czy z epapierosów można calkiem wykluczyć nikotynę?
pytanie nr 2 - czy to prawda, że para która się skrapla w płucach ma szkodliwe działanie dla tego organu?
@Opipramoli_dihydrochloridum:
1.Można, są dostępne liquidy bez nikotyny, nawet te o smaku tytoniowym.
2.Szkodliwe działanie udowodniono, lecz w znikomym stopniu i pod pewnymi warunkami (np spalona grzalka czy tani liquid z chin z domieszka szkodliwych substancji). Dlugotrwalych skutkow e-palenia narazie nie wykryto. Aerozol zawiera znikome ilości substancji rakotworczych, nawet mniej niż powietrze w centrum miasta.
Opieram sie na rzetelnych badaniach i opracowaniach ktore czytalem. Polecam blog starego chemika w tym temacie