Wpis z mikrobloga

Toc jedzenie na tym ma większy sens niż opieranie sie łokciem. I niby co. Jest kolejka i tylko jedna, dwie osoby mogą sie oprzeć jak kolejki sa dwie a pomiędzy ten grzybek. A reszta i tak stoi haha. No super xD
  • Odpowiedz
@pawel1992xxx: widzę oczami wyobraźni ochroniarza, który podchodzi do tych ludzi i mówi: "przepraszam, ale zechcą państwo odejść, są osoby w potrzebie, które chciałyby oprzeć się w tym miejscu łokciem."
Jestem #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
@Thh0:

Moja pierwsza myśl to to ze do przewinięcia dziecka. Centralnie przed kasą. W Maku. Jestem debilem.

No jesteś, ale znając to co mają w głowach roszczeniowe Matki Polki, nie można wykluczyć, że takie zdarzenie miało miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mógłbym na pełny etat pracować w jakiejś katowni gdzie przyprowadzaliby ludzi, którzy wrzucili bez pozwolenia w internet zdjęcia innych ludzi zrobione z ukrycia. Lałbym ich na wszystkie sposoby i jeszcze brał nadgodziny xD

Żeby nie było nieporozumień - mojego zdjęcia nikt nigdy nie wrzucił nigdzie bez mojego pozwolenia - nie mam żadnych złych wspomnień, po prostu uważam to za mocne #!$%@? umysłowe, które zdecydowanie powinno być jakoś karane.
  • Odpowiedz