Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem Januszem motoryzacji a zamierzam kupić samochód za około 15 tys. (raczej mniej niż 15k). Od razu po zakupie planuje zamontować w nim gaz bo będę dojeżdżał nim do pracy dość daleko. I w tym momencie proszę o pomoc w doborze auta pod gaz. Dobrze by było jakbyście od razu uzasadniali dlaczego akurat ten model i marka.
#samochody #motoryzacja #januszemotoryzacji #pomocy
  • 23
@klark nie bez powodu widnieje na górze tag o januszostwie motoryzacji. Co mogę napisać. Dobrze jakby często się nie psuł, nie był drogi w utrzymaniu i miał na tyle mocny silnik żeby nie było trzeba kilometra pustej drogi na wyprzedzanie.
@danadel: Gdzie będziesz jeździł, na jakich dystansach, czego oczekujesz - komfort, prowadzenie, osiągi, pakowność? Masz dzieci, psa? Cokolwiek więcej?

Teraz to prawie wszystko się dobrze gazuje, oprócz JTS z Alfy może.
Teraz to prawie wszystko się dobrze gazuje, oprócz JTS z Alfy może.


@SamiS: eee ja mam wrażenie, że jest właśnie coraz gorzej im nowszy i bardziej skomplikowany silnik, nie mówiąc już o tym, że nie ma już tak pancernych gniazd zaworowych jak kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klark: miało być w miarę tanio, powodzenia w razie awarii zawieszenia :) W C5 jest tak samo jak w Xantii? Jeden zaworek hamulcowy 4 tysiące złotych? :)