Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Cenckiewicz mówi że ja go obrażam , a co on wyprawia dziś na wirtualnej . Cenckiewicz napisałeś kłamliwy paszkwil .Wobec całego świata oświadczam Ci , nigdy nie zgodziłem się na współpracę z SB , nigdy nie podpisałem zgody ,nigdy na nikogo nie doniosłem tak ustnie jak i na piśmie , nigdy za takie wyczyny nie otrzymałem pieniędzy . To Tobie i wszystkim innym kłamcą chcę publicznie udowodnić . Wydawało mi się że IPN , historycy czy pisarze dojdą sami do prawdy ,ale z tego widać że nie potrafią albo nie chcą prawdy .
  • 17
@lechwalesa: Zarejestrowałem się na tym portalu tylko z Pana powodu.Żeby zobaczyć jak się zachowuje człowiek,który ma powody ,żeby bać się demokratycznie wybranego rządu.Muszę przyznać ,że sam popełniłem wiele błędów głosując na nieodpowiednich ludzi.Głosowałem na Pana w pierwszych wyborach prezydenckich.W drugich już na Kwaśniewskiego tylko dla tego ,że nie było trzeciego kandydata.Ogłupiony przez media ,także zagłosowałem na Komorowskiego i nawet na rząd PO.Dzisiaj bardzo żałuję tych wyborów ,ale usprawiedliwiam się ,że telewizję
@lechwalesa: Panie Leszku, ale wzajemne obrzucanie się epitetami z Cenckiewiczem na śmiesznych portalach od razu tworzy wrażenie, że jesteście na jednym poziomie, co oczywiście jest dużą promocją dla niego, ale też potwarzą dla pana.

Co do współpracy z SB, przecież kontaktował się pan z nimi wielokrotnie, siłą rzeczy musiał pan z nimi się dogadywać, niech pan wreszcie powie wszystkim, na czym to dokładnie polegało i od razu zyska pan wiarygodność. Co
@szula31: "Nocna zmiana" to film jednostronny, nakręcony w taki sposób, żeby wywołać określone emocje. Sama nocna narada, cokolwiek by o niej nie sądzić, była filmowana tylko dlatego, że właśnie Leszke tak zarządził. A na filmie to sprawia wrażenie, jakby to był jakiś tajny demaskujący materiał.

Korwin to wtedy akurat nie zagłosował za utrzymaniem rządu Olszewskiego i był za jego obaleniem, więc akurat on do teorii nie pasuje.

Proponuję w swoim badaniu
Film oczywiście może być jednostronny ,ale widać na nim zachowania ludzi którzy w tamtym czasie byli u koryta i jakie mieli poglądy.Jeżeli Korwin nie był po stronie Olszewskiego,to może popełnił błąd ,ale i tak przyznał ,że w jego szeregach są TW.Na pewno był po stronie lustracji.Widać też determinację wałęsy i innych skutkiem czego było powołanie na siłę nowego "premiera".
Oczywiście post wcześniej to tylko przykłady dla ludzi ,którzy nie mają zielonego pojęcia
@szula31:

Nikogo i niczego się nie obawiam .Porządnie i uczciwie służyłem Ojczyźnie

Co ja dziś usłyszałem w rozgłośni z Torunia , to naprawdę przekonuje mnie ze jest czynny szatan i podpowiada Tym ludziom najbardziej barbarzyńskie pomówienia. Z pomówienia bolek przeszli na pomówienia typu szantaż w okresie Solidarności i Prezydenturze .i przez to wspieranie starego układu .Szatani na Pana Boga Przysięgam nigdy nikt w tym okresie nie szantażował mnie i nic w
@szula31:

Nikogo i niczego się nie obawiam .Porządnie i uczciwie służyłem Ojczyźnie

Co ja dziś usłyszałem w rozgłośni z Torunia , to naprawdę przekonuje mnie ze jest czynny szatan i podpowiada Tym ludziom najbardziej barbarzyńskie pomówienia. Z pomówienia bolek przeszli na pomówienia typu szantaż w okresie Solidarności i Prezydenturze .i przez to wspieranie starego układu .Szatani na Pana Boga Przysięgam nigdy nikt w tym okresie nie szantażował mnie i nic w
@lechwalesa: Nie wiem co Pan usłyszał z Torunia i generalnie to niech Pan Boga i szatana do tej rozmowy nie miesza.Podczas swojego przywództwa przyczepił Pan sobie Matkę Boską na klapę marynarki ,żeby mieć poparcie wśród katolików.Wtedy katolicy to była największa rzesza ludzi,przeciwna systemowi z którymi komuniści musieli się liczyć.To,że identyfikował się Pan z katolikami nie znaczy ,że był / jest Pan patriotą.Dla mnie ważniejszy jest patriotyzm ,a nie religia.Musi Pan zrozumieć