Wpis z mikrobloga

@castaneis: dzięki, ale nie wiem czy ktoś zrozumie mój łamany polski. Ja nie jestem konserwatystką, stronię od polityki, ale zaczynam powoli czuć się nieswojo. Ja lubię dużo pracować i często wracam późno do domu z pracy. Jestem drobną kobietą, łatwo mi zrobić krzywdę. Wielu Niemców ma już serdecznie dość tego, też jest wielu, którzy z jakiegoś powodu mają coś nie tak z głową i nie potrafią ocenić sytuacji realnie. Ci ludzie
@castaneis: Wiesz co jest dziwne? Nie ma ani jednej informacji w mediach albo ja nie mogę znaleźć. Dziwne. Pomożesz mi coś znaleźć? Akcja miała miejsce niedaleko Kottbusser Tor. Szukałam czegoś w internecie, ale nic nie ma.
@castaneis: dzięki, tak dodam, bo mi się przypominają różne fakty, z tego co mój przyjaciel mówił. Po wczorajszym zastanawiał się i próbował zrozumieć, dlaczego oni to robią. Tutaj jest bezpiecznie, nie muszą uciekać, mogą budować życie, a pierwsza rzecz w jaką się pakują, to kryminał. Dla niego to o tyle trudne, bo sam jest imigrantem i w głowie mu się nie mieści, że tak można postępować. Oni zachowywali się jak zwierzęta!