Wpis z mikrobloga

  • 15
Za tydzień mam urodziny, słowem sie nie odezwę do #rozowypasek że oczekuję chociaż życzeń. Jestem przekonany że zapomni i wykręcić sie tekstem w stylu "daj spokój jesteś dorosły oj zapomniałam to zapomniałam, skonczmy temat". Skąd to wiem? Jesteśmy razem ponad 5 lat a o moich urodzinach pamiętała raz 4 lata temu. Boje się ze będą pretensję że jestem nie w humorze.

troche #feelgo#gorzkiezale
  • 15
  • Odpowiedz
@Cacor: Kup sobie cos zajebistego przymies do domu i powiedz ze dostałeś od koleżanki z pracy. Gwarantuje ze różowy stanie na rzęsach żeby przebić ten prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@ashardin: Oczywiście! W zeszłym roku sie zbudowałem i udawałam ze zapomnialem i żyłem jakby to byl normalny dzień. Ja musze dawać pieniądze na prezenty dla jej rodziców brata ciotki chrzesniakow a jak ja oczekuję chociaż życzeń to wszyscy sobie przypominają o mnje przy okazji jakiegoś święta gdy wypalam " o mnie nikt nie pamietał" to w tedy chór " to Ty miałeś urodziny?, " a to dawno było kto by pamiętał
  • Odpowiedz
@Cacor: przykro mi ale jej nie zalezy ja Tobie. Kobieta oczekuję żebyś ty pamiętał o jej urodzinach etc a o urodzinach osoby która kocha zapomina? Przykre. Rzuć ja
Ps kup coś wtoasnego i powiedz ze od koleżanki z pracy
  • Odpowiedz
Ja musze dawać pieniądze na prezenty dla jej rodziców brata ciotki chrzesniakow a jak ja oczekuję chociaż życzeń to wszyscy sobie przypominają o mnje przy okazji jakiegoś święta gdy wypalam " o mnie nikt nie pamietał" to w tedy chór " to Ty miałeś urodziny?, " a to dawno było kto by pamiętał co bylo w styczniu". I tak co roku.


@Cacor: Nie musisz.
  • Odpowiedz
@Cacor: Jak będzie miała urodziny to nie udawaj, że zapomniałeś, tylko powiedz, że jest dorosła i nie potrzebuje prezentów. Jeśli prosi Cię o kasę na prezenty dla jej rodziny nie dawaj i użyj tego samego argumentu.
  • Odpowiedz