Wpis z mikrobloga

Hej taka sprawa.
Od kilku dni mam #miband na #windowsphone aplikacja bind mi band i wszystko bylo ok do dzisiaj. Ostatnia synchronizacja była o 14:30 i potem nic mi nie wysłało do telefonu obecnie tez nie wysyła. W ciagu dnia spalem i tego również mi nie wysłało.

Sprawdziłem szczegółowe statystyki i tam były informacje o krokach po 14:30 i o popołudniowym spaniu ale nie wliczało tego do głównego ekranu.

Postanowiłem synchronizować z onedrive i odinstalować aplikacje i ponownie zainstalować i synchronizować. Z dzisiaj na głównym ekranie nie mam żadnych danych w historii mam tylko poprzednie dni i z dzisiejszego z 7/8 stycznia spanie i 11 kroków.

Jakieś pomysły co mogło się stać?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dancap: odpowiedzi na pytanie nie znam, ale ja mam swoje pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) miband sam wyczuwa kiedy spisz czy musisz sam włączać monitor snu?
  • Odpowiedz
@dzester: Tak była aktualizacja firmware na androidzie. wszystko bylo ok do 14:30 a teraz nic. Na głównym nie ma kroków a jak sprawdzam historie to dzisiaj mam 11. Przed odinstalowaniem mialem ponad 16000.
  • Odpowiedz
@dancap: Ej ej to działa z Windows Phone? Jakiej apki używasz? Może się skuszę ze względu na to budzenie głównie! :D Tylko te paski są tragiczne :/ Wszystko wygląda jak jakieś seba-opaski :/
  • Odpowiedz