Wpis z mikrobloga

@koob: Ależ napisałem tak - można położyć ser bezpośrednio na sos - "Szynka oraz salami wędrują bezpośrednio na sosie. Przedtem można wrzucić jeszcze trochę (ale minimalnie) startego sera.".
@redliquid: wszystko spoko graty za chęci, ale no właśnie, ze względów takich że człowiek nie je tylko smakiem ale też i wzrokiem polecam ser na spód, i ładnie eksponować składniki, których dawać mniej. Im mniej składników tym łatwiej odróżnić smaki które się pojawiają zarówno mniej pod względem samej ilości składników typu papryka kukurydza ale również i ilości ich dodawania. Dzięki temu każda pizza nie smakuje tak samo. Propsy za sos bo
@koob: Dzisiaj zrobiłem test z plackiem podzielonym na 3 części: cały ser pod spodem; część sera pod spodem, część na wierzchu; całość na wierzchu. Masz całkowitą rację - ser w następnym fotostory idzie bez skrępowania na sam spód, zaraz po sosie pomidorowym.
@prze-kac: Dzisiaj przetestowałem również Twój pomysł z ziołami (bazylia i oregano (akurat tylko to miałem) prosto z krzaczka już po upieczeniu). Bardzo dobre rozwiązanie. Odnośnie ilości składników -
@redliquid: mam pytanie, gdzie można dorwać mozarelle w "bloku" ? Da się dorwać w jakimś markecie? biedra/lidl/auchan/kauf? Wszędzie ta "pływająca" I przy okazji wielkie dzięki za przepis ! muszę go spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)