Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam podpowiedzi.
Ma ktoś z was taki uchwyt do telewizora? klik

Chcę sobie kupić pierwszy w życiu telewizor, płaski, 50 cali i zawiesić na tym na ścianie.
A że taki TV trochę waży to wolę się upewnić czy ten uchwyt jest cokolwiek warty. Głupio by było żeby mi 3000zł spadło ze ściany... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#telewizory #uchwyt #uchwytdotelewizora
  • 5
@Mald: Powiedz mi czy ten uchwyt w miarę stabilnie trzyma położenie czy telewizor na nim "lata"?
A i jeszcze jedno pytanko, montowałeś na normalne kołki rozporowe czy może na jakieś lepsze kotwy chemiczne?
@Razoer: Ten co montowałem jest podobny, z tylko jednym ramieniem etc, więc ciężko mi powiedzieć jak będzie u Ciebie, nie był zbyt stabilny, ale wisiał bez problemów.
W zestawie były kotwy rozporowe i nimi normalnie do ściany.

@hesar: Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka Kontówka
@Mald: Ok, skuszę się pewnie na tą imprezę ale dowalę raczej kotwy chemiczne - ciul go wie z czego blok w którym mieszkam był budowany... Dzięki!