Wpis z mikrobloga

@ayasecon: Bo czytać to każdy by chciał tylko robić to ni ma komu.
W Jakich cudownych czasach żyjemy, że jak kasy nie mamy to robić nie musimy, możemy czitować.
A jak kasę mamy to albo jesteśmy #!$%@? albo jesteśmy jak miszcz @hajak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hajak: ja bardzo mało kupuje. Sam sądziłem, że może mam z 50 tomów łącznie... a okazało sie, że mam 85 jak policzyłem xD

A liczba systematycznie wzrasta, myśle że do lutego bedzie powyżej 100. Jak dobije 100, to też wkleje swoją kolekcje.
@Nyankov: też mi się wydawało że mam mniej, a przynajmniej dopóki nie zaczęły się problemy z ich układaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i na dobrą sprawę połowa moich tomów to 3 serie, więc ma się wrażenie że jest tego mniej
@Hajak: no ja mam więcej, jedyne "dłuższe" serie, czyli takie powyżej 10 tomów to Video Girl Ai i Love Hina. No i nie wiem jak liczyć Karin, bo to grube tomiszcza, które mają dwa w jednym - ale liczę je tak jak wydano w Polsce. Żadnych tasiemcow nie zbieram (sprzedałem 9 tomów one piecea) i często oddaje nagrody z konkursów. Gdyby nie to, to dawno miałbym powyżej 100. Myślę ze niebawem