Wpis z mikrobloga

@MRacheron: No i patrz. Godzinę wpis wisi, zero reakcji, zero odpowiedzi, bo pewnie nie da się nic na tym systemie zrobić. Chcesz zwykłego instagrama? Albo beta, albo zamiennik - działają, ale cholernie okroje wersje w porównaniu do wersji z iOSa czy Androida, zresztą ile lat może trwać wersja beta?! Chcesz aplikację do smart TV? Jest oczywiście zamiennik, podstawowe funkcje. Chcesz aplikację do wyzwalania aparatu cyfrowego? Niestety przykro mi, nie ma na
@ZdrowaskaDoTibii: porównywałeś chociaż ilość filtrów w instagramie na androida, a 6tag na windowsphone? Próbowałeś nagrać film na instagram beta? Zarzuć paroma tytułami tych gier VR.

@qusqui21: Tak, zgadzam się i od dawna ten system właśnie za to chwalę i w dalszym ciągu polecam, tyko że w tej chwili osobom starszym, rodzicom, użytkownikom zupełnie niczego nie wymagającym. Ja osobiście nie potrzebuję miliona aplikacji, ale o takie popularne jak Strava czy Instagram
@qusqui21: też mam tylko te aplikacje i nie jestem zadowolony: apka do banku- nie działa blik. aplikacja facebooka- to jakaś kpina, połowę rzeczy owiera w przeglądarce, brak 90% funkcji nie tyle z desktopowej, co nawet z aplikacji na iOS! Facebook to dla mnie podstawowe narzędzie, nie służy dla mnie tylko do oglądania zdjęć 10 znajomych. Chcę więcej możliwości, normalnej pracy w grupach itd. Zacząłem korzystać ze skypa- oczywiście mimo że jest
@a665321: ja jade 3 rok na lumii 920, na androidzie nie miałbym co liczyc na to ze bede mogl sobie odpuscic wymiane telefonu w tym roku. Takze, sa plusy, sa minusy. W moim przypadku minusy nie sa warte 800zl na nowy telefon.