Wpis z mikrobloga

Czy mirasy byłyby łase na serwer MirkOTS? W sensie taki typowy OTS dla #tibiazwykopem i graczy #tibia. Mam możliwości i jestem w jakiśtam sposób związany z tego typu rzeczami, więc mogę spokojnie się bawić; natomiast tak czy siak w administracji znalazłoby się kilka osób które odpowiadałyby za konkretne różne rzeczy.
Myślę że na start jakiś mały, nawet na raspi postawiony bym zrobił, aby zobaczyć czy jest zainteresowanie. Jeśli by było, to przeniósłbym na jakiegoś śmiesznego dedyka :)
Dla mnie cała sprawa ma sens bo w Tibii to co lubiłem to gadanie z ludźmi i farma raz na jakiś czas, najbardziej ten element społeczny, a z mirasami fajnie się gada. Więc, ktoś coś? Byłoby zainteresowanie (z mojej strony - będzie napracowanie :P)?
  • 56
@SmieszekZawadiaka: Z tym, że byłbym za tym, żeby tereny pozamiejskie stworzyć z większą ilością wolnych przestrzeni jak w przypadku Yalahar. Musimy pamiętać, że ots przewidziany jest na małą liczbę graczy dlatego miasto musi być mocno zbite w jedną całość, a nie coś takiego jak carlin, edron czy veno bo przy takiej ilości graczy będziemy mieli miasto widmo-puste i odstraszające graczy.
@perm: nie jestem pewny (nie widzę nigdzie jak czytalem) w jaki sposób złapać źródła / skompilować TFSa do starszej wersji Tibii. OpenTibia teoretycznie leci na 8.7, ale tam zaś brak dokumentacji.
@marahin: Wydaje mi się, że najpopularniejsze wersje to 8.6 i 7.6. Ja jak wcześniej napisałem oręduję za 8.6 ze względy na większe możliwości jakie ta wersja daje. Ale decyzje zostawiam tobie
@perm: ja też za 8.6, najlepsze wspomnienia z tamtego okresu. Tylko pytanie jak złapać źródła do konkretnej wersji TFSa / OT który działa na tej wersji :P.