Wpis z mikrobloga

O 12:43 otrzymałem email od dostawcy, że nie może zrealizować mojego zamówienia z powodu braku towaru na stanie i zapewnieniem, że zamówienie będzie zralizowane w ciągu kolejnych 2 tygodni.
O 14:54 grzecznie odpisałem, że w takich okolicznościach proszę zwrot kasy i unieważniam zamówienie. Po czym udałem się na eBay i otworzyłem sprawę o refundację, z taką samą uprzejmą wiadomością do sprzedawcy.
O 14:47 otrzymałem maila, że moje zamówienie zostało wykonane o godzinie 14:52 i kolejnego o 14:50, że towar został nadany kurierem DPD o godzinie 14:56 wraz z numerem przesyłki.
Niestety na stronie DPD pod wskazanym numere przesyłki nic nie istnieje.
Myślicie, że ktoś mnie robi grubo w #!$%@??
#kiciochpyta #problemypierwszegoswiata ##!$%@? #nieuczciwisprzedawcy
Obrazek dla większej atencji.
Jofiel - O 12:43 otrzymałem email od dostawcy, że nie może zrealizować mojego zamówie...

źródło: comment_AF06b8FNV6ig47g9au7CsOHJpHFUUA2v.jpg

Pobierz
  • 7
@McGravier: Wszystkie maile są na serwerze, nie ma problemu. I dodatkowo, mam nadzieję, jestem chroniny przez eBay i paypal :] Wkurza mnie, że przez to leżę z moim projektem, kupił bym to co chcę u innego sprzedawcy i jutro miał w domu a na ewentualny zwrot poczekał. Tylko jak zakupię a okaże się, że jednak sprzedawca był uczciwy (na to nie liczę) to zostanę z niepotrzebnym towarem.
Druga sprawa to jeśli