Wpis z mikrobloga

@000loki: Nudzi? To gra która mnie oderwała od trzeciego Wieśka, klimat jest #!$%@? tak gęsty że zacząłem srać znowu na twardo. Wyjście w nocy to samobójstwo, chyba że masz już ostro dopakowaną postać, inaczej będziesz stale ruchany bez znieczulenia przez takich nocnych #!$%@?ów. Gra jest cholernie trudna momentami, ale myślę w coopie byłoby już nieco łatwiej. Na czym grasz? Jak na PS4 to chętnie dołączę.

@rtone: Ja właśnie się zastanawiam
@RITI: Na razie jestem jeszcze na początku, zrobiłem dwie misje dla Raisa i na razie robię zadania poboczne. Nocą jak na razie raz się zapuściłem 200 metrów od Wieży, raz myślałem że się zesram, raz prawie sie zesrałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czinczinatti: ja na początku też trochę cykałem, w ogóle jak te szybkie nocne #!$%@? mnie goniły po raz pierwszy. :D Staraj się robić jak najwolniej wątek główny. Ja przechodziłem tę grę bardzo powoli, delektowałem się i mam z nią bardzo dobre wspomnienia. :)
@czinczinatti: jakoś w drugiej połowie gry taki pojedyńczy łowca jest spokojnie do rozwalenia, przed chmarą to do samego końca lepiej spieprzać. Aczkolwiek sam nie nabiłem jakiegoś wielkiego levelu, tyle, żeby spokojnie skonczyć fabułę.
Wątek Tolgi i Fatina jest zabawny. Gdy będziesz w lokacji z finałowym zadaniem dla nich (mapa z dużą anteną), to szukaj na mini mapce przejścia do innej lokacji. Jest tam ciekawy easter egg. Aha jeszcze jedno, w 0:47 sekundzie twojego filmy byłeś w drodze do bonusowego pomieszczenia. W tej aptece jest sporo dobrych zapasów. :)
@gerard-kowalski: na pewno kupię. Miałem obawy co do pierwszej części, całe szczęście niesłusznie. Klimat mnie wchłonął na prawie 52h. Bardzo lubię tematykę postapo Chciałbym jeszcze kiedyś zagrać w kolejną część STALKERa. ;)