Wpis z mikrobloga

@czinczinatti: dokładnie, chyba ciut niedoceniana, jedna z najlepszych gier 2015, a przynajmniej pod kątem czystej frajdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam z niecierpliwością na dodatek.
  • Odpowiedz
@000loki: Nudzi? To gra która mnie oderwała od trzeciego Wieśka, klimat jest #!$%@? tak gęsty że zacząłem srać znowu na twardo. Wyjście w nocy to samobójstwo, chyba że masz już ostro dopakowaną postać, inaczej będziesz stale ruchany bez znieczulenia przez takich nocnych #!$%@?ów. Gra jest cholernie trudna momentami, ale myślę w coopie byłoby już nieco łatwiej. Na czym grasz? Jak na PS4 to chętnie dołączę.

@rtone: Ja właśnie się zastanawiam
  • Odpowiedz
@RITI: Na razie jestem jeszcze na początku, zrobiłem dwie misje dla Raisa i na razie robię zadania poboczne. Nocą jak na razie raz się zapuściłem 200 metrów od Wieży, raz myślałem że się zesram, raz prawie sie zesrałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czinczinatti: ja na początku też trochę cykałem, w ogóle jak te szybkie nocne #!$%@? mnie goniły po raz pierwszy. :D Staraj się robić jak najwolniej wątek główny. Ja przechodziłem tę grę bardzo powoli, delektowałem się i mam z nią bardzo dobre wspomnienia. :)
  • Odpowiedz
@czinczinatti: jakoś w drugiej połowie gry taki pojedyńczy łowca jest spokojnie do rozwalenia, przed chmarą to do samego końca lepiej spieprzać. Aczkolwiek sam nie nabiłem jakiegoś wielkiego levelu, tyle, żeby spokojnie skonczyć fabułę.
  • Odpowiedz
Wątek Tolgi i Fatina jest zabawny. Gdy będziesz w lokacji z finałowym zadaniem dla nich (mapa z dużą anteną), to szukaj na mini mapce przejścia do innej lokacji. Jest tam ciekawy easter egg. Aha jeszcze jedno, w 0:47 sekundzie twojego filmy byłeś w drodze do bonusowego pomieszczenia. W tej aptece jest sporo dobrych zapasów. :)
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: na pewno kupię. Miałem obawy co do pierwszej części, całe szczęście niesłusznie. Klimat mnie wchłonął na prawie 52h. Bardzo lubię tematykę postapo Chciałbym jeszcze kiedyś zagrać w kolejną część STALKERa. ;)
  • Odpowiedz