Wpis z mikrobloga

Chciałem być uczciwy, chciałem pokazać że polaczki nie wszystkie są takie same i że nie każdy jest #!$%@?ą dojącą chinoli z #jd czy na innych kuponach, że jeśli w polsce mogę mieć legalny, płatny dostęp do filmów i seriali to skorzystam z tej opcji. Wykupiłem #netflix w opcji standard czyli 40zł miesięcznie z nadzieją że jak za kilka dni wyjdzie house of cards to obejrzę sobie jako pierwszy, bez torrentów, bez zabawy z kodi itd. I co? I nie ma #houseofcards bo netflix sprzedał komuś prawa do emisji w cebulandii. Do niczego nie ma polskich napisów o lektorze nie wspominam. Znowu polska potraktowana jak kraj 3 świata, znowu ścieki nam spadają.

Będę miał satysfakcję oglądając logo "netflix original series" na #kodi podczas premiery #hoc, a z netflixa rezygnuję. Nie polecam.

#filmy
  • 27
@kmicolo: Chyba sobie jaja robisz… Nie ma House of Cards?! ()
Jak może nie być… co to kurde znaczy „netflix sprzedał komuś prawa”. Te prawa są niezbywalne i Netflix ma je nadal! To jego serial i może sobie z nim robić co chce.
@kmicolo: To zrezygnuj. Ja nie mogę. Jak człowiek przyszedłem ci powiedzieć, że to jest normalne gdy netflix sie pojawia w nowym kraju i potrzebują kilku dni żeby wszystko ogarnąć, a hoc nie masz, bo netflix udostępniło go do Polski legalnie już ze dwa lata temu, ale Polak cebulak nie umie nic tylko stękać i narzekać. Nie zapomnij jeszcze zadzwonić do nich na infolinię i opieprzyć konsultanta, który za nic nie odpowiada.
@lowca_chomikow: typowe głupie myślenie. Jak mnie operator komórkowy robi w #!$%@? mam nie dzwonić na infolinię #!$%@?ć konsultanta bo niewinny i olać temat? Tak się w korpo przerzuca odpowiedzialność i to ich praca.

W ogóle strasznie biedna ta oferta netflixa. Przyjaciół też wycieli.
@kmicolo:

Jak mnie operator komórkowy robi w #!$%@? mam nie dzwonić na infolinię #!$%@?ć konsultanta bo niewinny i olać temat?

Rób tak, rób. Wyżywaj swoje frustracje na niewinnych ludziach, których zadaniem jest i tak ci pomóc (w końcu bycie kulturalnym człowiekiem i rozmowa na poziomie to dla niektórych za dużo). Będą wiedzieli z jakim typem człowieka rozmawiają, to będą wiedzieli jak się przyłożyć do tego żeby ci pomóc. :)