Wpis z mikrobloga

@edgar_k: źle się wyraziłem, mam kartę zewnętrzną Asus Wifi USB 3.0 a w kompie tylko porty 2.0.
Karta nie działa, a gość z serwisu Asus powiedział że muszę posiadać USB 3.0 aby działała więc szukam jakiegoś rozwiązania i myślałem ze są jakies adaptery.
Karta nie działa, a gość z serwisu Asus powiedział że muszę posiadać USB 3.0 aby działała więc szukam jakiegoś rozwiązania i myślałem ze są jakies adaptery.


@ostatni_mlody_wilk: no to tak nie zadziala raczej, bo pewnie rozbija sie o predkosc i prad (to drugie w teorii moze rozwiazac zasilany hub)
@ostatni_mlody_wilk: jedyne na co może pomóc ewentualna "przejściówka" (chociaż nigdy się z czymś takim nie spotkałem), to dołożenie dodatkowego pinu z masą, co raczej nie poprawi sytuacji. Jakimś rozwiązaniem jest aktywny hub, bo USB 3.0 daje trochę więcej prądu niż 2.0... Wątpię, żeby to było Twoim problemem. Wcześniej pisałeś, że chcesz tę kartę uruchomić na jednak dość starym Macu... Wydaje mi się, że tu jest problem - po prostu brakuje sterowników.
a mógłbys mi podlinkowac jakiś przykładowy hub abym wiedział czego mniej więcej szukać


@ostatni_mlody_wilk: http://www.komputronik.pl/category/11714/Akcesoria_Akcesoria_USB_Aktywne_z_zasilaczem_.html -> ale tak jak pisalem - to da rade jesli problemem jest zasilanie i tylko zasilanie (w co watpie).

Wcześniej pisałeś, że chcesz tę kartę uruchomić na jednak dość starym Macu... Wydaje mi się, że tu jest problem - po prostu brakuje sterowników.


@Ccore: nawet na starym macu odpalisz najnowsze OSXy, wiec to raczej nie