Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z gwarancją godzinową dla kierowców? Musi być conajmniej jeden kurs w ciągu godziny czy średnio jeden kurs na godzinę? Czyli na przykład jeśli od 10 do 11 zrobię 3 kursy, a od 11 do 13 nie zrobię żadnego to gwarancja jest tylko na pierwszą godzinę, czy na wszystkie? #uber
  • 14
  • Odpowiedz
@TheMan Zakładam, że wszystkie trzy kursy skończyły się w pierwszej godzinie w moim przykładzie. A jeśli kurs trwał ponad godzinę, to pewnie i tak wyniesie więcej niż godzinowa stawka gwarantowana.
  • Odpowiedz
@jakno W mailu jest "wykonanie co najmniej 1 kursu na godzinę" i nie jestem pewien właśnie, czy chodzi o średnią. Podejrzewam, że tak, ale chciałem się upewnić. A przykłady są takie, że pasuje zarówno średnia, jak i jeden kurs w ciągu godziny, bo sprawdzałem to przed zadaniem pytania.
  • Odpowiedz
@TheMan: Przede wszystkim gwarantowane stawki godzinowe byly tylko w sylwestra.
Poza tym 1 przejazd w godzine to byl jeden z warunkow ktore trzeba bylo spelnic. Drugi to byla srednia 1,6 przejazdu przez caly blok godzinowy.
Moja opinia na temat tych stawek gwarantowanych jest taka, ze Uber dokladnie sobie policzyl jakie zrobic widelki. Mi na przyklad wyszla srednia 1,5 i nici ze stawki gwarantowanej.
Jezeli sie myle proszeo info.
  • Odpowiedz
@TheMan: Funkcjonuje coś takiego jak gwarantowana stawka godzinowa, gdzie po spełnieniu pewnych warunków (m. in. właśnie ten "1 kurs na godzinę", ale to się waha zależnie od tygodnia) jeśli nie zarobisz gwarantowanej stawki, to Uber Ci dopłaci do niej. Tj. jeśli masz obiecane np. 30 zł w ciągu godziny i po spełnieniu warunków masz 20, Uber dopłaci 10. Jeśli masz 40, nie dostaniesz nic. To nie jest dodatek, a gwarancja, że
  • Odpowiedz
@raven_raven: liczba zakończonych kursów rozpoczętych w danym przedziale czasowym bonusów.
Np. Gwarancje 19-22 30/h, 22-3 40/h, jeździłeś 20-24, do 22 przyjąłeś 1 kurs a potem 3 krótkie - powiedzmy że z jednego klubu do innego paręset metrów dalej, za ~10 zł każdy.
Dostaniesz za kurs ten przed 22 (1kurs na 2h) plus dopłatę za 22-24 2*40zł = 80 zł. Warunkiem średnia ocen >4,7 i przyjęcie min. 90% kursów.
  • Odpowiedz