Wpis z mikrobloga

Mirki, jak mnie to #!$%@? na różnorakich forach, no normalnie aż mnie nosi:

Szukałem aparatu do robienia zdjęć zestawów komputerowych

-Cześć, potrzebuję półprofesjonalnego aparatu do robienia zdjęć w pracy, coś polecicie? Mam do wydania 500zł.
-Hurr Durr Za takie grosze to gówno kupisz! Ja to na pierwszy aparat kupiłem KujWDupie 8500 za 5000zł, troche #!$%@?, ale teraz mam nowy model #!$%@? 6000C za 10000zł i to dopiero nazwałbym aparatem, a nie to gówno za 500zł! Jak można profanować tak wspaniały zawód jak fotografia! JAK MOŻNA! TO JEST #!$%@? SZTUKA!

Kupiłem telefon z trochę lepszym aparatem i mi starcza.

Szukałem pompy paliwa do mojego samochodu, bo stara głośno już chodziła.

-Witam, poszukuję zamiennika pompki paliwa do mojego samochodu, bo oryginały są drogie, coś polecicie? Mam do wydania 300zł
-HURR DURR jak można uzywać zamienników? Ja używam tylko oryginałów za 6000zł! Jak możesz profanować tak piękne auto, wstawiając tam jakiś gówniany zamiennik! A co przy sprzedaży oczywiście wspomnisz, że naprawiałeś go gówno zamiennikami, co? Współczuje tobie i przyszłemu właścicielowi tego auta! JAK CIE NIE STAĆ NA ORYGINAŁY TO SPRZEDAJ SAMOCHÓD!

Kupiłem oryginał, po 3 tygodniach odesłałem na gwarancje, bo chodził jak #!$%@? traktor. Minęły 2 miesiące, nadal nie odzyskałem swojej pompki, kupiłem najtańszy zamiennik "na chwile" jest niesłyszalny i trzyma ciśnienie...

A najlepsze ostatnio, szukałem schematu do podłączenia lusterek elektrycznych w moim aucie z innego, nic nie znalazłem, więc zapytałem na pewnym forum o elektronice:

-Witam, chcę zamienić lusterka w moim samochodzie A na lusterka z samochodu B. Nie wiem tylko jak sprawdzić który kabel jest od czego, bo to lusterka fotochromatyczne, i jest inna wtyczka, wiecie jak sprawdzić który kabel jest od czego?
-Zamykam z powodu braku umiejętności używania opcji szukaj i zaniżania poziomu forum.

Nosz #!$%@?.... Co jest z tymi forami tematycznymi...

#takaprawda #elektronika #heheszki #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz