Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili.
Gram sobie przed snem w #wot , początek bitwy, ktoś pisze coś w stylu "Hi, I'm a girl".
#!$%@?, takiego festiwalu #!$%@? dawno nie widziałem, nagle zgraja przegrywów zaczyna się z nią witać i wypisywać jakieś bzdury jakby była #!$%@? bóstwem. Oczywiście wzięli ją w kordon i zaczęli ochraniać xD
Laska (o ile to w ogóle laska) oczywiście w końcu zginęła, a któraś stuleja na to "Couldn't do more for you" xD

#!$%@?, jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby białorycerzykować w internetowej gierce dla kogoś, kogo i tak nigdy się nie zobaczy i o kim nie wie się nic, tylko dlatego, że nie ma #!$%@? między nogami? Choć nawet i tego nie wiadomo xD

#logikaniebieskichpaskow #tfwnogf
  • 13
@DamnumEmergens: Kurczę, a ja mam prawie 100 facetów w [MIRKO] klanie i żaden nigdy nie tworzył dla mnie kordonu ochronnego, często mogę liczyć jedynie na hita z ich strony i jeśli coś zrobię źle w grach zespołowych, drą się po mnie tak samo jak po każdym innym ( ͡° ͜ʖ ͡°) I mogłabym pomyśleć, że to ze mną coś nie tak, ale kiedy gramy np. twierdzę i
@partyk: Dlatego nie pisałam tylko o sobie, ale odniosłam się również do innych dziewczyn grających akurat w te grę. #!$%@?ąc od mojego wyglądu (tylko czekałam, aż ktoś napisze, że jestem brzydka), gratuluję intuicji - nick na który się napala banda pseudosamców to zapewne piękna księżniczka. Nic tylko brać i żyć długo i szczęśliwie :) A Ty nie wyprowadzaj mnie z błędu i nie niszcz mojej wiary w to, że nie każdy
@partyk: @as2o3: To jest po prostu brak taryfy ulgowej. to uczucie gdy tenisista stołowy i wotciarz here. Dwa lata temu zapisałem się na tenis stołowy na studbazie z nadzieją, że będzie z kim pograć. Na pierwszych zajęciach podeszła do mnie jakaś loszka i zapytała czy zagram z nią, bo nie ma nikogo do pary, powiedziałem "ok" i poszliśmy do stołu nie odebrała żadnego mojego serwisu, #!$%@?łem side-spiny mocno, piłeczki odbijające