Wpis z mikrobloga

2015r - dziewicza eskapada w pojedynkę do Norwegii na motocyklu, ok 5000km ( wpis: http://www.wykop.pl/wpis/13674875/z-polski-do-norwegii-na-motocyklu-samemu-4500km-10/ )

W tym roku mam w planach podróż w dół Europy (Czechy, Słowacja, Austria, Szwajcaria(?), Włochy, Grecja, Albania, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Słowenia, Węgry)

Zastanawiam się czy założyć nowy tag, gdzie opisywałbym swoje przygotowania, relacjonował podróż i dodawał zdjęcia z opisami z drogi i odwiedzonych miejsc. Tym razem mam zamiar przygotować się do wycieczki jeszcze lepiej. Będę wdzięczny za każdą poradę co do miejsc wartych zobaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli będzie jakiekolwiek zainteresowanie tym postem to zawołam osoby, które skomentują i założę tag. Pozdrawiam!
#podrozujzwykopem #podroze #motocykle #turystyka
Cabajo - 2015r - dziewicza eskapada w pojedynkę do Norwegii na motocyklu, ok 5000km (...

źródło: comment_y1YPcTwJT0qz04ewdFu3kkU7L2mCqavA.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Cabajo: zakładaj, tamten wpis czytało się świetnie. Koniecznie odwiedź Szwajcarię, to jest jedno z najładniejszych miejsc na Ziemi. Tylko dobrze to zaplanuj, bo tunel ze Szwajcarii do Włoch kosztuje 600zł za osobówkę, nie wiem jak motocykl :)
  • Odpowiedz
@Cabajo: Dwa razy jechałem do Czarnogóry na motocyklu. Najważniejsza rzecz ktora musisz nabyć to buzzer (siatka z ochraniaczami na klatę) od Chorwacji, po Bośnię, Serbię i Czarnogórę są straszne upały +30 do +45. Nie polecam w jeździe w pelnych ciuchach bo możesz zasłabnąć (dwa takie przypadki byly jak jechałem w zeszłym roku), jazdę w samej koszulce odradzam bo na południu jeżdżą troche jak w Rosji. Jechałeś do Norwegi wiec pewnie
kukaszr - @Cabajo: Dwa razy jechałem do Czarnogóry na motocyklu. Najważniejsza rzecz ...

źródło: comment_rEfBNWbicYtdGXGfpMIfeyAgqY2aLGV1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cabajo: I jeszcze z mojej strony taki pro tip. Nie wiem jaka trasę obrałeś ale jesli będziesz jechał do Czarnogóry od strony Chorwacji od Dubrovnika to przygotuj sie na męczarnie bo mija sie chyba 4 przejścia graniczne (bosniacko chorwackie) i nawet na motocyklu mozna jajo znieść. Giga korki, dużo czekania ale ładne widoki (Adriatyk). Lepsza trasa bo mnóstwo zakrętów z dobrej jakości asfaltem przy czym to nie trasa turystyczna wiec
  • Odpowiedz