Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, gdzie kupie w miarę tani, czarny i prosty kalendarz (układ tygodniowy z miejscem na notatki) w #krakow - gdzie jest w miarę duży wybór i są tanie? No i ładne.

Byłem dziś w papierniczym na krupniczej, ale tam mnie zainteresowały tylko notesy, planuje jutro podbić do empika w GK i księgarni młodej.
  • 16
  • Odpowiedz
@ama_tor: Poszukaj w sklepach papierniczych - w księgarniach (szczególnie w matrasie i empiku) się niestety strasznie przepłaca. Mojemu niebieskiemu potrzebowałam na szybko kupić prosty, tygodniowy kalendarz i zapłaciłam za niego aż 35zł, gdzie w zwyczajnym papierniczym taki sam kosztuje około 15.
  • Odpowiedz
@ama_tor: ostatnio w biedronkach widziałam ładne kalendarze za dyche. Weź sobie patrz jeśli masz w pobliżu jakąś, może akurat Ci się spodoba:)
  • Odpowiedz
różnie, mieli zwykłe tanie i takie bajeranckie ;) jak już będziesz w GK to masz rzut beretem, nie zaszkodzi obczaić. Naprzeciwko w Angel City jest jeszcze papierniczy gdzie maja duzo kalendarzy
  • Odpowiedz
@ama_tor: to świadczy tylko o tym jaki jesteś. Kalendarze są w każdym sklepie, od spożywczego po papiernicze itd a Ty musisz wołać ponad 1k osób żeby Ci ktoś pomógł. To tak jakbym ja się pytał gdzie można kupić dobre i tanie jajka
  • Odpowiedz
@snapp: Wciąż nie łapie o co ci chodzi. Raczej tagi dot. miast służą pytaniom gdzie iść na obiad, gdzie można znaleźć konkretną rzecz, informacji dot. transportu i infrastruktury itd. Nie wydaje mi się abym źle użył tagu.
  • Odpowiedz
@snapp: Czy ja wiem, nie wpadłbym aby odwiedzić sklep, który poleciła mi Parker5216 na rogu Szlak i Warszawskiej. A sklepy papiernicze kiepsko się promują jeżeli chodzi o internety.
  • Odpowiedz