Wpis z mikrobloga

  • 0
@ninakraviz: Bo są tacy co cenią sobie kobiety i szukają drugiej połowy a jak znajdą to nie wymiękają po pierwszej kłótni. To są prawdziwi faceci nie zerowcy co jak zobaczą srom to kutang podbija im oko
  • Odpowiedz
@lolitka156: w pewnym wieku dla faceta nie istnieje - my nie mamy parcia na dzieci.

A zresztą koleś jest popularny,więc spokojnie mogły wyrywać loszki lev/18. Na pewno nie brakowałoby chętnych co chciałyby, wciągać k--s z jego koguta.
  • Odpowiedz
@chaberr: a co to ma wspólnego z dziećmi? XD Jak masz mało lat to pewnie nie myślisz w tym kontekście i tylko c---i Ci w głowie he he. A jak dondziesz do +/- 30 będziesz zaradny i odpowiedzialny to będziesz chciał mieć potomka. I zapewniam Cie że na żone/kobiete na dłużej wybierzesz kogoś z kim sie dogadujesz, przyjaźnisz, kogoś kto Cie pociąga po prostu kochsz a nie jakąś karyne z
  • Odpowiedz
@lolitka156: Gdy się szuka męża, żony to chyba w celu celu założenia rodziny....

Zdziwisz się jestem level ponad 30 i nie mam żony, ani nie jestem zaręczyny.
Mam, auto, mieszkanie, dobrą pracę, oszczędności, ale chociaż miałbym umrzeć samotnie to nie zwiąże się z kobietą, która mnie fizycznie nie pociąga. Tak samo jak nie będę z głupią Karyną.
.............................
Dla mnie ta kobieta (ze zdjęcia) jest słaba, a on moze mieć
  • Odpowiedz
@chaberr:

Mam, auto, mieszkanie, dobrą pracę, oszczędności, ale chociaż miałbym umrzeć samotnie to nie zwiąże się z kobietą, która mnie fizycznie nie pociąga.

no to jak już masz takie osiągnięcia to jeszcze naucz sie czytać ze zrozumiem bo na temat "pociągania" też tam napisałam. Ludzie sie nie obrączują żeby płodzić dzieci, dla jednych rodzina to tylko oni a dla innych gromadka maluszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz