Wpis z mikrobloga

panowie, szukam jakiegoś ciekawego wideorejestratora ze sporym naciskiem na chiny, ale niekoniecznie. Znalazłem np. coś takiego, co parametrami naprawdę mnie zaciekawiło:
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html

Głównie zależałoby mi na porządnej matrycy i dosyć nowych rzeczach jak asystent przy niekontrolowanej zmianie pasa ruchu czy ostrzeganie o odpowiedniej odległości od poprzedzającego samochodu. Z tego co się orientuję język polski jest dostępny raczej rzadko, mi to nie przeszkadza, ale sprzęt będzie dla osoby starszej o słabej znajomości angielskiego, dlatego mozliwość polskiego języka jak najbardziej na duży plus.
Nie nastawiam się jakoś na #g1wh , nie kwestionuje dobrej jakości tego wideorejestratora, ale w odniesieniu do niskiej ceny, dlatego byłbym skłonny wydać trochę więcej na coś lepszego.
#aliexpress #gearbest #geekbuying #wideorejestrator
  • 12
  • Odpowiedz
@sopel87: spoglądam na kobietę obok ( ͡ ͜ʖ ͡) a tak serio chodzi o to, że osobom starszym ze zmęczenia zdarza się zasnąć i to jednak wyje porządnie

@Vat19pl: mówisz o tym Dome d201? może coś nowszego, lepszego znasz, to był tylko przykład, a jak sam przeglądam widerejestratory to sam nie wiem, który lepszy, bo dużo jednak tego
  • Odpowiedz
@Kry00: ale ja wiem, że takie coś istnieje i pytam o modele, które to mają. A ty prezentujesz mentalaność typowego pajaca wykopka "nie znam się, ale się wypowiem", nawet nie chciało ci się w googlach sprawdzić czy coś takiego istnieje
  • Odpowiedz