Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie ogrom możliwości jakie ma nasze pokolenie. Spójrzcie tylko: te wszystkie darmowe kursy, materiały, książki, cała ta wiedza w Internecie po którą wystarczy tylko sięgnąć ręką. Nasi dziadkowie czy ojcowie nierzadko do matury uczyli się przy świecach, a po jakąkolwiek wiedzę trzeba było iść do biblioteki i przegrzebywać się przez całe tomiszcza książek. Mamy przywilej żyć w takich czasach i tak niewielu z tego czerpie. Tak jakoś mnie naszło, jak dostałem maila od Coursery z dostępnymi kursami na 2016 rok. Ba, myślę, że każdy z nas ma taki folder w zakładkach z tysiącem "ciekawych" stron czy artykułów do których obiecał sobie kiedyś wrócić, a czego nigdy nie zrobił. :(

#nietagujeboniemusze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dunkey: i niestety jest tak, ze z powodu ogromu tych latwo dostepnych informacji szybko ulegamy zludzeniu, ze wiemy o wiele wiecej niz w rzeczywistosci. ale fakt, internet juz tak wiele razy uratowal mi dupe, ze glowa mala. moj stary niczego mi w zyciu nie pokazywal, wiec wszystkich takich prac typu wymiana gniazdka itp. nauczylem sie z youtube.
  • Odpowiedz