Wpis z mikrobloga

Używam od prawie roku telefonu z #windowsphone. Na początku zachwyt. Nie mogłem się nacieszyć szybkością działania, aparatem uruchamianym niemal błyskawicznie. Wszystko działało super w porównaniu do androida. Nie jestem maniakiem aplikacji na telefon, więc znalazłem zamienniki tych androidowych, o tych aplikacjach z których mniej korzystałem zapomniałem i nie brakowało mi ich. Jednak po roku brakuje mi czegoś. Bo niby wszystko mam, ale to jak mieć dziewczynę, która można przytulić i pocałować, ale nie iść na całość bo nie ma tej "funkcji" między nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Endomondo jest niedorobione, żeby mapki nie było, albo ustawień innych niż zalogowanie się i przegląd treningów? Facebook, rzadko tam zaglądam na telefonie, ale na litość boską, widzę że ktoś dodał komentarze (ikonka pokazuje), ale ich brakuje kiedy w nie kliknę, plus masę innych braków. Klient wykop, bitch please. Ogólnie widzę, że producenci oprogramowania chyba leją na ten system.

Generalnie system i telefon #lumia735 są zajebiste, ale brak aplikacji zabija go.

Jutro przesiadam się na #samsung galaxy j5. Mam nadzieję, że nie zawiodę się i nie napiszę za rok na mirko, jaki ten #android jest zły

#microsoft
  • 12
@zerthimon: mam podobne odczucia. Miałem kupować Androida, ale postanowiłem, że będę używać Lumię 920 aż się całkiem rozleci (przycisk ściszania sam zaczyna działać, minijack mocno przerywa i usb po jakimś czasie nie łączy z komputerem) i uciekam od tego systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mars83: Ja bym się mógł przesiąść tylko na androida. Korzystałem przez jakiś czas z iPhone 5 i kompletnie mi ten system (i sam wygląd telefonu) nie przypadł do gustu.
@venomik: miałem Androida i zazwyczaj flagowce. Ale #!$%@? nie mija rok od wydania telefonu i nagle producent zapomina o aktualizacjach :/ Albo dostaje aktualizacje pierdyliard miesięcy po premierze u Google bo oni testują chyba #!$%@? gówno nakładki i apki, których i tak nikt nie chce.