Wpis z mikrobloga

Za krytykowanie Dudy bez uzasadnienia dla zwykłego hejtu i frustracji lewicowych powinny być bany. A za pisanie Andrzej Du#a,powinno się kierować sprawy do prokuratury. Jeżeli chcemy mieć silne,liczące się w Europie państwo nie można pozwalać na ciągłą obrazę prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.W Wielkiej Brytanii cz Francji nikt nie krytykuje prezydenta
#polityka #4konserwy #neuropa #duda #dudusmusisz #mojprezydent
  • 43
Przed wyborami prezydenckimi: potężny zalew spamu jebiącego po Komorowskim (i jego żonie, "wielorybie") jak po burej suce, codziennie na główną dostają się obrzydliwe paszkwile, często gęsto bazujące na zwykłym kłamstwie czy manipulacji.

"Zasłużył sobie", "tak trzeba!", "to w interesie narodu".


Po wyborach podobna fala heju trafia w Dudę.

HURR JAK MORZNA OBRAŻAĆ PREZYDENTA, PREZYDENTA CZEBA SZANOWAĆ NIEZALEŻNIE OD POGLĄDÓW BO TO PREZYDENT, GŁOWA PAŃSTWA, DURR.
@Herubin: Nie jestem żadnym pisiorem,mam #!$%@? i na nich i na po,nie podoba mi się szkalowanie mojego prezydenta Andrzeja Dudy w internecie,mam nadzieje,że kancelaria Pana Andrzeja zrobi z tym porządek i nowa ustawa o inwigilacji w internecie i zwiększeniu kompetencji policji ukróci tą skandaliczną sytuacje
@urs6: po co zabijać ? Jaką naukę wyciągnie taki lewak ? Jeszcze w chwili śmierci poczuje,że umiera za ideę za swoje przekonania,że jest opozycjonistą,takich ludzi powinno się kierować na lobotomię aby całkowicie zmienic im umysły,coś jak w Orwellu,tak aby w kraju nie było żadnego lewaka
@Hamouma: A tak zupełnie na serio, w Polsce mamy niesamowicie rozdmuchany język zarówno ten którym mówią politycy, jak i ten w jaki sposób mówi się o polityce. Można to poznać po tym, że jak Polak mówi, że kogoś zabije, to jedyne co zrobi to wyrazi niezadowolenie, albo się obrazi. Za to jak Niemiec powie, że będzie #!$%@?, to będzie #!$%@?. O języku polskiej debaty pisano wiele. Na przykład tu.
Tak to
@Hamouma: przecież nikt nie obraża prezydenta, każdy korzysta z konstytucyjnego prawa do wolności słowa i pozwala sobie na subiektywne oceny, moja ocena jest np taka że w Polsce mieliśmy już dwóch prezydentów notariuszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za krytykowanie Dudy bez uzasadnienia dla zwykłego hejtu i frustracji lewicowych powinny być bany


@Hamouma:
Na szczęście mnie to nie dotyczy, bo krytykuję dla 60 groszy, które otrzymuję od mojego mocodawcy, Pana Petru. Czy muszę pokazać dowód otrzymania wpłaty na konto, aby uniknąć bana? Petru płaci z opóźnieniem, 10 dnia kolejnego miesiąca po podliczeniu liczby wpisów, a także premii za każdego wyprowadzonego z równowagi prawaka.
@Hamouma: a to prezydent jest święty, że nie można go krytykować? Każdy popełnia błędy i powinien je poprawiać i trzeba je wytykać, inaczej zostanie rozliczony za te 4 lata i jak ich nie poprawi to wypad. A z tymi żydami to już przesadziłeś. Duda im się kłania i był pierwszy do odpalenia chanukowych świec.